Zdjęcie: Sebastian Fiedorek / Rzeszów News
Reklama

Przybywa osób zakażonych w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 i w szpitalu MSWiA. Nowym ogniskiem Zakład Opieki Długoterminowej w Błażowej. 

Do 15 października w ognisku w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 zakażenie koronawirusem potwierdzono u 73 osób. – Wśród nich są personel medyczny i pomocniczy oraz pacjenci – podaje Dorota Gibała, rzecznik Wojewódzkiej Stacji Sanitatno-Epidemiologicznej w Rzeszowie. – Wszystkie osoby ze styczności objęto kwarantanną. Trwa dochodzenie epidemiologiczne – dodaje Gibała. 

Przyjęć nie wznowiono w szpitalu MSWiA. To kolejne ognisko koronawirusa w Rzeszowie. – Łącznie zakażenia wykryto tam u 17 osób, w tym 10 pacjentów i 7 personelu medycznego – informuje Dorota Gibała, rzecznik sanepidu. 

Nowym ogniskiem koronawirusa jest Zakład Opieki Długoterminowej w Błażowej. Otrzymano w nim pozytywne wyniki testów u 3 osób z personelu i u 6 pacjentów.

Hybrydowy system nauczania wprowadzono też w kilkunastu szkołach podstawowych w Rzeszowie i w jego okolicach. Ich pełną listę można znaleźć – TUTAJ

(cm)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: