Zdjęcie: Kamil Pudełko / Rzeszów News

Ponad 700 osób zapisało się już na spotkanie z Robertem Biedroniem, liderem Wiosny, które 4 marca odbędzie się w Rzeszowie. 

Jeszcze przed minionym weekendem chętnych na spotkanie z Robertem Biedroniem było ok. 250 osób. W ciągu zaledwie kilku dni ta liczba powiększyła się o kilkaset osób. We wtorek do południa na spotkanie z liderem Wiosny zapisało się już 708 osób. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Wiosna Roberta Biedronia w Rzeszowie odbędzie się 4 marca o 18:00 w hotelu Prezydenckim. Zapisy trwają za pośrednictwem strony wiosnabiedronia.pl. Limit uczestników wynosi 1000, ale organizatorzy spotkania zakładają 10-procentowy margines, że jakaś część osób ostatecznie nie pojawi się na spotkaniu z Biedroniem.

Zapisy zakończą się, gdy lista uczestników zamknie się na 1100. Biorąc pod uwagę, że do spotkania liderem Wiosny zostało jeszcze kilka tygodni wydaje się, że osiągnięcie maksymalnej liczby uczestników spotkania nie będzie żadnym problemem. 

– Dotychczasowa liczba chętnych przekroczyła moje oczekiwania. Tyle osób nie było nigdy, zliczając wszystkich na spotkaniach Razem, Nowoczesnej i Janusza Palikota na Podkarpaciu.
W najlepszych czasach SLD i PO miała może porównywalne konwencje – mówi Robert Smucz, podkarpacki koordynator Wiosny.
 
Obecna liczba chętnych na spotkanie zaskoczyła pozytywnie samego Roberta Biedronia. Struktury Wiosny na Podkarpaciu liczą w tej chwili kilkadziesiąt osób. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ
 
(ram) 
 
redakcja@rzeszow-news.pl
 
Reklama