Fot. Materiały prasowe. Na zdjęciu Olga Kozierowska

Olga Kozierowska, założycielka pierwszej w Polsce organizacji działającej na rzecz przedsiębiorczości kobiet i promocji ich sukcesów w biznesie pod nazwą „Sukces Pisany Szminką”, w najbliższy czwartek (20 kwietnia) przyjedzie do Rzeszowa.

Olga Kozierowska w Hotelu Rzeszów przeprowadzi swój najnowszy tzw. power speach „Mój Przyjaciel Kryzys”, czyli szeroko rozumiany wykład motywacyjny. Przyjazd Kozierowskiej do Rzeszowa jest częścią ogólnopolskiego programu aktywizacji zawodowej kobiet „Sukces TO JA”, zainicjowany przez „Sukces Pisany Szminką” i firmę Coca-Cola.

W czwartek w Hotelu Rzeszów odbędzie się konferencja dla kobiet, które chcą wrócić na rynek pracy lub założyć własną firmę. Jej częścią będą dwa warsztaty: „JA-Biznes” (dla kobiet planujących założyć własną firmę) oraz „JA-Kariera” (dla kobiet poszukujących pracy lub chcących ją zmienić).

Warsztaty poprowadzą przedsiębiorcy i praktycy biznesu oraz eksperci w dziedzinie rekrutacji i zarządzania karierą. W ramach „Sukces TO JA” odbędzie się również wspomniany power speach w wykonaniu Olgi Kozierowskiej. Udział w konferencji jest bezpłatny. Aby wziąć w niej udział należy się zarejestrować za pośrednictwem strony sukcestoja.pl. Liczba miejsc ograniczona.

Warsztaty „Sukces TO JA” odbyły się już w Warszawie, Katowicach, Bydgoszczy, Radomiu oraz Krakowie. Uczestniczyło w nich blisko 600 kobiet. Konferencja w Rzeszowie będzie trwała od godz. 8:30 do 16:30.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Po konferencji Olga Kozierowska, która jest także autorką książki „Mój przyjaciel kryzys”, o godz. 18:00 spotka się również z czytelnikami w rzeszowskim Empiku w Galerii Rzeszów.

„Mój przyjaciel kryzys” to zbiór 19. historii pokazujących, że umiejętne wykorzystanie własnego potencjału prowadzi do zażegnania wielu kryzysów. Bohaterki kolejnych opowiadań zachęcają do podejmowania wyzwań, stawiania sobie ambitnych celów, zmierzenia się z rzeczywistością, aby odzyskać panowanie nad własnych życiem. Ich historie są intrygujące, zmuszające do myślenia i zastanowienia się nad sobą.

– Mam za sobą wiele kryzysów. Egzystencjalnych, rozwojowych, osobistych, zawodowych, biznesowych i emocjonalnych. Nie zniszczyły mnie. Nauczyłam się z nimi żyć. Niektóre po prostu akceptować, inne pokonywać, a jeszcze inne przekuwać w sukces. I o tym jest ta książka. O kryzysach małych i dużych, o tym jak sobie z nimi radzić – mówi Olga Kozierowska.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama