Zdjęcie: Michał Kapusta / Orlen wyścig Narodów
Reklama

Kierowcy i pasażerowie miejskiej komunikacji w weekend (12-13 września) muszą uzbroić się w cierpliwość. Wiele ulic Rzeszowa w sobotę i niedzielę będzie zamkniętych. Zawładną nimi kolarze. 

W najbliższy weekend w Rzeszowie zostanie rozegrany „Orlen wyścig Narodów” w dwóch konkurencjach: jazda drużynowa na czas (27 km, sobota), w której w każdej drużynie weźmie udział 4-6 zawodników reprezentujących dane państwo oraz wyścig ze startu wspólnego (135 km, niedziela), w którym weźmie udział maksymalnie po 6 kolarzy reprezentujących dane państwo.

– Rzeszów to sportowe miasto i jestem pewny, że zobaczymy świetne widowisko – mówi Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa. 

Tegoroczny kalendarz wyścigów kolarskich został w znacznym stopniu zmieniony ze względu na pandemię koronawirusa. W efekcie z 6 zaplanowanych wyścigów cyklu UCI Nations Cup U23, zostanie rozegrany tylko jeden – „Orlen wyścig Narodów” w Rzeszowie.

W ciągu dwóch dni fani kolarstwa będą mieli możliwość kibicowania najlepszym reprezentacjom młodzieżowym. Istotą Orlen wyścigu Narodów jest właśnie rywalizacja w barwach narodowych. W tym roku na starcie pojawią się reprezentacje m.in. Polski, Belgii, Niemiec, Holandii, Hiszpanii, Rosji, Szwecji, Japonii, a także drużyna regionalna z Wielkopolski, czyli KK Tarnovia. Na starcie dwuetapowego wyścigu pojawi się 16 drużyn.

– Żywiołowa walka młodych kolarzy, rywalizacja w barwach narodowych, emocje od startu do mety – to wszystko stanowi o sile wyścigu. Wyścigu, który jest szansą dla wielkich talentów na pokazanie się światu. Jestem przekonany, że w tym roku w Rzeszowie będziemy świadkami wspaniałej sportowej walki – mówi Czesław Lang, dyrektor generalny Lang Team.

Trasa wyścigu przebiegać będzie ulicami miasta, które na czas wyścigu zostaną całkowicie wyłączone z ruchu. Start i meta na alei Cieplińskiego. Organizatorzy skupili się na tym, żeby trasa była piękna i dobrze układała się pod względem sportowym. My z kolei na tym, żeby było bezpiecznie dla uczestników, mieszkańców i turystów – powiedział Wacław Sudoł, zastępca komendanta miejskiego policji w Rzeszowie.

PROGRAM

Sobota (12 września): 

– godz. 14:00 – start pierwszej drużyny (al. Cieplińskiego),

– godz. 14:45 – start ostatniej drużyny (al. Cieplińskiego),

– godz. 14:38 – przyjazd na metę pierwszej drużyny (al. Cieplińskiego),

– godz. 15:25 – przyjazd na metę ostatniej drużyny (al. Cieplińskiego),

– godz. 15:30 – dekoracja zawodników.

Niedziela (13 września):

– godz. 12:00 – Start ostry (al. Cieplińskiego),

– godz. 15:20 – przyjazd kolarzy na metą (al. Cieplińskiego),

– godz. 15:25 – dekoracja zawodników.

Po starcie zawodnicy przejadą na al. Piłsudskiego, na rondzie Dmowskiego skręcą na wiadukt Śląski i ul. Krakowską. Nawrócą przed ul. Ustrzycką i dalej pojadą ulicami: Krakowską, wiaduktem Śląskim, Cieplińskiego, Lisa-Kuli, Plac Śreniawitów, Lenartowicza, Kilara, Mostem Zamkowym, Kopisto, Rejtana (od al. Kopisto w kierunku al. Powstańców Warszawy).

Dalej przejadą ulicami: Sikorskiego (od al. Powstańców Warszawy do ul. Łukasiewicza), Łukasiewicza, Kiepury, Matysowską, Św. Walentego, Św. Rocha, Paderewskiego, Armii Krajowej (od ul. Paderewskiego do al. Niepodległości), Niepodległości, Kopisto, Mostem Zamkowym, Kilara, Lenartowicza, Plac Śreniawitów, Lisa Kuli do al. Cieplińskiego.

Wspomniane ulice zostaną całkowicie zamknięte dla ruchu, w sobotę od 8:30 do 16:00, a w niedzielę od 11:00 do 16:00. Natomiast al. Cieplińskiego zarówno w sobotę jak i w niedzielę zostanie zamknięta dla ruchu już od 6:00.

Objazdy proponowane przez Komendę Miejską Policji w Rzeszowie:

– wjazd do centrum Rzeszowa z kierunku Świlczy: przez łącznik drogi S19, ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty i ul. Podkarpacką lub wjazd na S19 następnie ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego lub wjazd na S19 w Świlczy do autostrady A4, zjazd na węźle Rzeszów Wschód, S19, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego do ul. Lwowskiej,

– wjazd do centrum Rzeszowa z kierunku ul. Warszawskiej: ul. Lubelską, ul. Ciepłowniczą, ul. Rzecha, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego lub ul. Marszałkowską, ul. Konopnickiej, ul. Reymonta,

– wjazd do centrum Rzeszowa z kierunku ul. Lubelskiej: ul. Ciepłowniczą, ul. Rzecha, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego lub ul. Marszałkowską, ul. Konopnickiej, ul. Reymonta,

– wjazd do centrum Rzeszowa z kierunku Tyczyna: al. Sikorskiego, ul. Strażacką, ul. Kwiatkowskiego,

– wjazd do centrum Rzeszowa z kierunku Malawy i ul. Słocińskiej: drogą krajową nr 94, przez Krasne do ul. Lwowskiej,

– proponowana trasa wyjazdu z Rzeszowa w kierunku ul. Krakowskiej: al. Wyzwolenia, ul. Ofiar Katynia, ul. Kotuli, ul. Ustrzycką do ul. Krakowskiej lub al. Witosa, ul. Wiktora, ul Kotuli, ul. Ustrzycką do ul. Krakowskiej.

Proponowane trasy dojazdu do niektórych szpitali i placówek handlowych:

– Dojazd do Szpitala MSWiA przy ul. Krakowskiej dostępny będzie od ul. Okulickiego. Nie będzie możliwy dojazd od ul. Krakowskiej,

– dojazd do Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 1 przy ul. Szopena możliwy będzie od al. Piłsudskiego i od ul. Naruszewicza. Nie będzie możliwy dojazd od Mostu Zamkowego,

– dojazd do Ambulatorium Chirurgicznego przy ul. Poniatowskiego będzie od ul. Langiewicza. Nie będzie możliwy dojazd od ul. Lisa-Kuli,

– dojazd od Galerii Rzeszów przy al. Piłsudskiego możliwy będzie od ul. Czarneckiego. Wjazd od al. Piłsudskiego nie będzie dostępny,

– dojazd do Millenium Hall przy al. Kopisto możliwy będzie od ul. Podwisłocze przez osiedle Nowe Miasto. Dojazd od al. Kopisto i Rejtana nie będzie dostępny, 

– dojazd od Galerii Nowy Świat przy ul. Krakowskiej możliwy będzie od ul. Ofiar Katynia. Nie będzie możliwy wjazd od ul. Krakowskiej,

– dojazd do Dworca Podmiejskiego przy ul. Towarnickiego w Rzeszowie odbywał się będzie ulicami Borelowskiego i Czarneckiego. Wjazd od al. Piłsudskiego i al. Cieplińskiego ul. Ks. Jałowego nie będzie możliwy,

– dojazd od Dworca PKS i PKP odbywał się będzie przez ulice Borelowskiego, Czarneckiego i Jabłońskiego. Nie będzie możliwy dojazd od al. Piłsudskiego.

Plan objazdów dla autobusów komunikacji miejskiej:

Sobota:

– w godz. ok. 8:30 – 15:30 i niedziela (13.09.) w godz. ok. 11:00 – 15:30: zamknięcie ulic Cieplińskiego, Piłsudskiego (od Ronda Dmowskiego do Wiaduktu Śląskiego), Krakowska, Lisa-Kuli, pl. Śreniawitów, Kilara, Kopisto, Rejtana (od skrzyż. z al. Kopisto do skrzyż. z Powstańców W-wy), Sikorskiego (od skrzyż. z Powstańców Warszawy do skrzyż. z Łukasiewicza), Łukasiewicza, Kiepury, Matysowska, Św. Rocha, Paderewskiego (od skrzyż. z Powstańców Wielkopolskich do skrzyż. z Armii Krajowej), Armii Krajowej (od skrzyż. z Paderewskiego do skrzyż. z Niepodległości), Niepodległości.

Ponadto, w sobotę w godz. ok. 13:30 – 15:30, trasy linii 0A, 2, 5, 6, 7, 8, 13, 17, 18, 19, 26, 27, 32, 34, 36 i 44 zostaną dodatkowo skrócone.

Linia nr 0A – Dworzec Główny PKP, dalej Jabłońskiego, Czarnieckiego, Borelowskiego, Sondeja, Pułaskiego, Rondo Pakosława, Mochnackiego, Hoffmanowej, Unii Lubelskiej, Dąbrowskiego, dalej bez zmian.

Linia nr 0B – zawieszona

Linia nr 1 – kierunek Spichlerzowa/Ciepłownicza: Zawieszenie od ul. Krakowskiej do Pl. Wolności, dalej bez zmian.

Kierunek Krakowska: Do Pl. Wolności galeria 04 bez zmian, dalej Dworzec Główny PKP – zakończenie kursu.

Linia nr 2 – kierunek K.K. Wojtyły: do Bł. Karoliny / Strzyżowska bez zmian, dalej Wiktora, Wyspiańskiego, Wita Stwosza, Langiewicza, Unii Lubelskiej, Dąbrowskiego, Chrzanowskiej, Hetmańską, Powstańców Warszawy, Kwiatkowskiego, Strażacka, Miła, dalej bez zmian.

Kierunek Baligrodzka: Do Sikorskiego katedra 01 bez zmian, dalej Powstańców Warszawy, Hetmańską, Wincentego Pola, Dąbrowskiego, Unii Lubelskiej, Langiewicza, Wita Stwosza, Wyspiańskiego, Wiktora, Bł. Karoliny, dalej bez zmian.

Linia nr 3 – Kierunek Boguchwała: Zawieszenie od Krakowskiej/Świlczy/Mrowli do Ofiar Katynia galeria dalej, Kotuli, Wiktora, Wyspiańskiego, Wita Stwosza, Langiewicza, Unii Lubelskiej, Dąbrowskiego, dalej bez zmian.

Kierunek Krakowska/Świlcza/Mrowla: Do Dąbrowskiego dworek bez zmian dalej, Unii Lubelskiej, Langiewicza, Wita Stwosza, Wyspiańskiego, Wiktora, Kotuli, Ofiar Katynia, Mikołajczyka – zakończenie kursu.

Linia nr 4 – kierunek Krasne: do Marszałkowska osiedle bez zmian, dalej Konopnickiej, Reymonta, Jałowego, Borelowskiego, Czarnieckiego, Jabłońskiego, Grunwaldzka, Piłsudskiego, dalej bez zmian.

Kierunek Lubelska: bez zmian.

Linia nr 5 – Kierunek Matysowska: do Marszałkowska osiedle bez zmian, dalej Konopnickiej, Reymonta, Jałowego, Sondeja, Pułaskiego, Rondo Pakosława, Mochnackiego, Hoffmanowej, Langiewicza, Unii Lubelskiej, Dąbrowskiego, Chrzanowskiej, Hetmańską, Powstańców Warszawy, Kwiatkowskiego, Strażacką, Robotniczą, Łukasiewicza.

Kierunek Lubelska: Od Łukasiewicza, dalej Robotniczą, Sikorskiego, Powstańców Warszawy, Hetmańską, Wincentego Pola, Dąbrowskiego, Unii Lubelskiej, Langiewicza, Wita Stwosza, Wyspiańskiego, Reymonta, Konopnickiej, Marszałkowska, dalej bez zmian.

Linia nr 6 – Kierunek Słocińska: Do Solarza 01 bez zmian, dalej Witosa, Wyspiańskiego, Wita Stwosza, Langiewicza, Unii Lubelskiej, Dąbrowskiego, Chrzanowskiej, Hetmańską, Powstańców Warszawy, Rejtana, Paderewskiego, Krzyżanowskiego / Paderewskiego 03.

Kierunek Ustrzycka: Zawieszenie od Słocińskiej do Krzyżanowskiego / Paderewskiego 03, dalej Armii Krajowej, Powstańców Warszawy, Hetmańską, Wincentego Pola, Dąbrowskiego, Unii Lubelskiej, Langiewicza, Wita Stwosza, Wyspiańskiego, Wiktora, dalej bez zmian.

Linia nr 7 – Kierunek Krasne: Dworzec Lokalny dalej Towarnickiego, Jałowego, Sondeja, Pułaskiego, Rondo Pakosława, Mochnackiego, Hoffmanowej, Unii Lubelskiej, Dąbrowskiego, Powstańców Warszawy, Rejtana, Lwowska, dalej bez zmian.

Kierunek Dworzec Lokalny: Do Lwowska szpital bez zmian, dalej Armii Krajowej, Powstańców Warszawy, Dąbrowskiego, Unii Lubelskiej, Langiewicza, Wita Stwosza, Wyspiańskiego, Jałowego, Borelowskiego, Dworzec Lokalny.

Linia nr 8 – Kierunek Sikorskiego: Do Marszałkowska osiedle bez zmian, dalej Konopnickiej, Reymonta, Jałowego, Sondeja, Pułaskiego, Rondo Pakosława, Mochnackiego, Hoffmanowej, Langiewicza, Unii Lubelskiej, Dąbrowskiego, Chrzanowskiej, Hetmańską, Powstańców Warszawy, Kwiatkowskiego, Strażacką, Miłą, dalej bez zmian.

Kierunek Warszawska/Rudna Wielka: Do Hetmańska stadion bez zmian, dalej Wincentego Pola, Dąbrowskiego, Unii Lubelskiej, Langiewicza, Wita Stwosza, Wyspiańskiego, Reymonta, Konopnickiej, Marszałkowską, dalej bez zmian.

Linia nr 9 – Kierunek Olbrachta: Do Wyspiańskiego stadion bez zmian, dalej Wiktora, Kotuli, Ofiar Katynia, Wyzwolenia, Lubelską, Trembeckiego, Siemieńskiego, Maczka, Lubelską, Marszałkowską, Konopnickiej, Reymonta, Jałowego, Borelowskiego, Czarnieckiego, Jabłońskiego, Grunwaldzka, Piłsudskiego i dalej bez zmian.

Kierunek Starowniska: Do Wyzwolenia WORD bez zmian, dalej Wyzwolenia, Ofiar Katynia, Kotuli, Wiktora, Wyspiańskiego, dalej bez zmian.

Linia nr 10 – Kierunek Łukasiewicza: Do Wita Stwosza pętla bez zmian, dalej Langiewicza, Unii Lubelskiej, Dąbrowskiego, Chrzanowskiej Hetmańską, Powstańców Warszawy, Kwiatkowskiego, Strażacką, Robotniczą, Łukasiewicza.

Kierunek Bł. Karoliny: Do Powstańców Warszawy Dom Studenta bez zmian, dalej Hetmańska, Wincentego Pola, Dąbrowskiego, Unii Lubelskiej, Langiewicza, dalej bez zmian.

Linia nr 11 – Kierunek Matuszczaka: Do Pl. Wolności galeria bez zmian dalej Piłsudskiego, Grunwaldzka, Jabłońskiego, Czarnieckiego, Borelowskiego, Sondeja, Pułaskiego, Rondo Pakosława, Mochnackiego, Hoffmanowej, Unii Lubelskiej, Dąbrowskiego, dalej bez zmian.

Kierunek Potockiego: Do Dąbrowskiego dworek bez zmian dalej, Unii Lubelskiej, Langiewicza, Wita Stwosza, Wyspiańskiego, Jałowego, Borelowskiego, Czarnieckiego, Jabłońskiego, Grunwaldzka, Piłsudskiego i dalej bez zmian.

Linia nr 12 – Kierunek Budziwojska: do Marszałkowska osiedle bez zmian, dalej Konopnickiej, Reymonta, Jałowego, Sondeja, Pułaskiego, Rondo Pakosława, Mochnackiego, Hoffmanowej, Langiewicza, Unii Lubelskiej, Dąbrowskiego, Chrzanowskiej, Hetmańską, dalej bez zmian.

Kierunek Trembeckiego: Do Hetmańskiej stadion bez zmian, dalej Wincentego Pola, Dąbrowskiego, Unii Lubelskiej, Langiewicza, Wita Stwosza, Wyspiańskiego, Reymonta, Konopnickiej, Marszałkowska, dalej bez zmian.

Linia nr 13 – Kierunek Lwowska: Od Mikołajczyka, dalej Ofiar Katynia, Kotuli, Wyspiańskiego, Strzelnicza, Plenerowa, Panoramiczna, Witosa, Langiewicza, Unii Lubelskiej, Dąbrowskiego, Chrzanowskiej, Hetmańską, Powstańców Warszawy, Rejtana, Lwowską, dalej bez zmian.

Kierunek Wita Stwosza: Do Armii Krajowej kościół bez zmian, dalej Armii Krajowej, Powstańców Warszawy, Hetmańską, Wincentego Pola, Dąbrowskiego, Unii Lubelskiej, Langiewicza, Witosa, Panoramiczna, Plenerowa, Strzelnicza, Wyspiańskiego, Kotuli, Ofiar Katynia, Mikołajczyka.

Linia nr 14 – Zawieszona

Linia nr 15 – Kierunek Jarowa: Do Pl. Wolności galeria bez zmian dalej Piłsudskiego, Grunwaldzka, Jabłońskiego, Czarnieckiego, Borelowskiego, Sondeja, Pułaskiego, Rondo Pakosława, Mochnackiego, Hoffmanowej, Unii Lubelskiej, Dąbrowskiego, dalej bez zmian.

Kierunek Cienista: Do Dąbrowskiego dworek bez zmian dalej, Unii Lubelskiej, Langiewicza, Wita Stwosza, Wyspiańskiego, Jałowego, Borelowskiego, Czarnieckiego, Jabłońskiego, Grunwaldzka, Piłsudskiego i dalej bez zmian.

Linia nr 16 – Zawieszona

Linia nr 17 – Kierunek Lwowska: Do Wita Stwosza / Wyspiańskiego bez zmian, dalej Wyspiańskiego, Ks. Jałowego, Borelowskiego, Czarnieckiego, Jabłońskiego, Grunwaldzka, Piłsudskiego, Lwowska, dalej bez zmian.

Kierunek Wita Stwosza/Przemysłowa: Do Mieszka I osiedle bez zmian, dalej Mieszka I, Armii Krajowej, Krzyżanowskiego, Paderewskiego, Rejtana, Piłsudskiego, Pl. Wolności, Grunwaldzka, Jabłońskiego, Czarnieckiego, Borelowskiego, Jałowego, Wyspiańskiego, Wita Stwosza, dalej bez zmian.

Linia nr 18 – Kierunek Łukasiewicza: Do Marszałkowska osiedle bez zmian, dalej Konopnickiej, Reymonta, Jałowego, Sondeja, Pułaskiego, Rondo Pakosława, Mochnackiego, Hoffmanowej, Unii Lubelskiej, Dąbrowskiego, Powstańców Warszawy, Kwiatkowskiego, Strażacką, Robotniczą, Łukasiewicza.

Kierunek Obr. Poczty Gdańskiej/Miłocińska: Łukasiewicza, Robotnicza, Sikorskiego, Powstańców Warszawy, Dąbrowskiego, Unii Lubelskiej, Langiewicza, Wita Stwosza, Wyspiańskiego, Reymonta, Konopnickiej, Marszałkowską, dalej bez zmian.

Linia nr 19 – Kierunek Łukasiewicza: Do Wyzwolenia dworek bez zmian dalej Wyzwolenia, Warszawską, Marszałkowską, Konopnickiej, Reymonta, Jałowego, Borelowskiego, Czarnieckiego, Jabłońskiego, Grunwaldzka, Piłsudskiego, Lwowska, Mieszka I, Armii Krajowej, Rejtana / Armii Krajowej 12 – zakończenie kursu.

Kier. Obr. Poczty Gdańskiej/Miłocińska: Zawieszenie od Łukasiewicza do Rejtana / Armii Krajowej, dalej Piłsudskiego, Pl. Wolności, Piłsudskiego, Marszałkowską, Warszawską, Wyzwolenia, dalej bez zmian.

Linia nr 20 – Kierunek Bratkowice: bez zmian

Kierunek Bardowskiego: do Marszałkowska osiedle bez zmian, dalej Konopnickiej, Reymonta, Jałowego, Borelowskiego, Czarnieckiego, Jabłońskiego, Grottgera, Bardowskiego.

Linia nr 22 – Kierunek Świlcza/Trzciana: Bardowskiego, Pl. Wolności, Grunwaldzka, Jabłońskiego, Czarnieckiego, Borelowskiego, Jałowego, Wyspiańskiego, Kotuli, Ustrzycka, Dębicka, Droga Serwisowa S19, Świlcza Nowy Dwór, dalej bez zmian.

Kierunek Bardowskiego: Do Świlcza Osiedle bez zmian, dalej Droga Serwisowa S19, Dębicka, Ustrzycka, Kotuli, Wyspiańskiego, Jałowego, Borelowskiego, Czarnieckiego, Jabłońskiego, Grottgera, Bardowskiego.

Linia nr 25 – Kierunek Cienista: Do przystanku Dębicka Dom Kultury bez zmian dalej Ustrzycka, Kotuli, Ofiar Katynia, Wyzwolenia, Lubelską, Marszałkowską, Konopnickiej, Reymonta, Jałowego, Borelowskiego, Czarnieckiego, Jabłońskiego, Grunwaldzka, Piłsudskiego, dalej bez zmian.

Kierunek Kalinowa: Do przystanku Wyzwolenia/Brydaka bez zmian dalej Ofiar Katynia, Kotuli, Ustrzycka, Dębicka, dalej bez zmian.

Linia nr 26 – Kierunek Cienista: Zawieszenie od Krakowskiej do ul. Mikołajczyka, dalej Ofiar Katynia, Wyzwolenia, Lubelską, Marszałkowską, Konopnickiej, Reymonta, Jałowego, Sondeja, Pułaskiego, Rondo Pakosława, Mochnackiego, Hoffmanowej, Langiewicza, Unii Lubelskiej, Dąbrowskiego, Chrzanowskiej, Hetmańską, Powstańców Warszawy, Rejtana, Lwowską, dalej bez zmian.

Kierunek Krakowska: Do Armii Krajowej kościół bez zmian, dalej Armii Krajowej, Powstańców Warszawy, Hetmańską, Wincentego Pola, Dąbrowskiego, Unii Lubelskiej, Langiewicza, Wita Stwosza, Wyspiańskiego, Reymonta, Konopnickiej, Marszałkowską, Lubelską, Wyzwolenia, Ofiar Katynia, Mikołajczyka.

Linia nr 27 – Kierunek Cienista: do Bł. Karoliny / Strzyżowskiej bez zmian dalej Wiktora, Wyspiańskiego, Jałowego, Borelowskiego, Czarnieckiego, Jabłońskiego, Grunwaldzka, Piłsudskiego, Lwowską, dalej bez zmian.

Kierunek Bł. Karoliny: Do Armii Krajowej kościół bez zmian dalej Armii Krajowej, Krzyżanowskiego, Paderewskiego, Rejtana, Piłsudskiego, Pl. Wolności, Grunwaldzka, Jabłońskiego, Czarnieckiego, Borelowskiego, Wyspiańskiego, Wiktora, Bł. Karoliny.

Linia nr 28 – Kierunek Beskidzka/Racławówka: Do Marszałkowska osiedle bez zmian, dalej Konopnickiej, Reymonta, Jałowego, Sondeja, Pułaskiego, Rondo Pakosława, Mochnackiego, Hoffmanowej, Unii Lubelskiej, Dąbrowskiego, dalej bez zmian.

Kierunek Lubelska: Do Dąbrowskiego dworek bez zmian, dalej, Unii Lubelskiej, Langiewicza, Wita Stwosza, Wyspiańskiego, Reymonta, Konopnickiej, Marszałkowską, dalej bez zmian.

Linia nr 30 – Kierunek Matuszczaka: Mikołajczyka, dalej Ofiar Katynia, Kotuli, Wiktora, Wyspiańskiego, Wita Stwosza, Langiewicza, Chmaja, Wincentego Pola, Dąbrowskiego, dalej bez zmian.

Kierunek Mikołajczyka: Do Dąbrowskiego dworek bez zmian dalej, Unii Lubelskiej, Langiewicza, Wita Stwosza, Wyspiańskiego, Wiktora, Kotuli, Ofiar Katynia, Mikołajczyka.

Linia nr 31 – Kierunek Sikorskiego: Do Marszałkowska osiedle bez zmian, dalej Konopnickiej, Reymonta, Jałowego, Sondeja, Pułaskiego, Rondo Pakosława, Mochnackiego, Hoffmanowej, Langiewicza, Unii Lubelskiej, Dąbrowskiego, Chrzanowskiej, Hetmańską, Powstańców Warszawy, Kwiatkowskiego, dalej bez zmian.

Kierunek Lubelska: Do Kwiatkowskiego Dom Studenta bez zmian, dalej Powstańców Warszawy, Hetmańską, Wincentego Pola, Dąbrowskiego, Unii Lubelskiej, Langiewicza, Wita Stwosza, Wyspiańskiego, Reymonta, Konopnickiej, Marszałkowska, dalej bez zmian.

Linia nr 32 – Kierunek Niepodległości: Do Powstańców Warszawy stadion bez zmian dalej Rejtana, Niepodległości.

Kierunek Obr. Poczty Gdańskiej: Niepodległości, Krzyżanowskiego, Armii Krajowej, Powstańców Warszawy, dalej bez zmian.

Linia nr 33 – Kierunek Lubelska: Do przystanku Dębicka Dom Kultury bez zmian dalej Ustrzycka, Kotuli, Ofiar Katynia, Wyzwolenia, Lubelską, dalej bez zmian.

Kierunek Kalinowa: Do przystanku Lubelską dworek bez zmian dalej, Wyzwolenia, Ofiar Katynia, Kotuli, Ustrzycka, Dębicka, dalej bez zmian.

Linia nr 34 – Kierunek Lwowska: Do Langiewicza / Bohaterów bez zmian, dalej Langiewicza, Unii Lubelskiej, Dąbrowskiego, Chrzanowskiej, Hetmańską, Powstańców Warszawy, Rejtana, Paderewskiego, Krzyżanowskiego, Armii Krajowej, Mieszka I, dalej bez zmian.

Kierunek Wita Stwosza: Do Mieszka I osiedle bez zmian, dalej  Mieszka I, Armii Krajowej, Powstańców Warszawy, Hetmańską, Wincentego Pola, Dąbrowskiego, Unii Lubelskiej, Langiewicza, dalej bez zmian.

Linia nr 35 – Kierunek Kielanówka: Do Pl. Wolności galeria bez zmian dalej Piłsudskiego, Grunwaldzka, Jabłońskiego, Czarnieckiego, Borelowskiego, Sondeja, Pułaskiego, Rondo Pakosława, Mochnackiego, dalej bez zmian.

Kierunek Bardowskiego: Do Langiewicza / Bohaterów bez zmian dalej Wita Stwosza, Wyspiańskiego, Jałowego, Borelowskiego, Czackiego, Jabłońskiego, Grottgera, Bardowskiego.

Linia nr 36 – Kierunek Św. Rocha: Do Bł. Karoliny / Strzyżowska bez zmian, dalej Kotuli, Wyspiańskiego, Wita Stwosza,  Powstańców Warszawy, Armii Krajowej / Powstańców Listopadowych – zakończenie kursu.

Kierunek Bł. Karoliny: Zawieszenie od Św. Rocha do Armii Krajowej / Powstańców Listopadowych, dalej do Dąbrowskiego dworek bez zmian dalej, Unii Lubelskiej, Langiewicza, Wita Stwosza, Wyspiańskiego, Wiktora, Bł. Karoliny.

Linia nr 37 – Kierunek Hermanowa: Do Marszałkowska osiedle bez zmian, dalej Konopnickiej, Reymonta, Jałowego, Sondeja, Pułaskiego, Rondo Pakosława, Mochnackiego, Hoffmanowej, Langiewicza, Unii Lubelskiej, Dąbrowskiego, Chrzanowskiej, Hetmańską, Powstańców Warszawy, Kwiatkowskiego, Strażacką, Sikorskiego, dalej bez zmian.

Kierunek Trembeckiego: Do Hetmańska stadion bez zmian, dalej Wincentego Pola, Dąbrowskiego, Unii Lubelskiej, Langiewicza, Wita Stwosza, Wyspiańskiego, Reymonta, Konopnickiej, Marszałkowską, dalej bez zmian.

Linia nr 38 – Kierunek Zwięczycka: Do Pl. Wolności galeria bez zmian dalej Piłsudskiego, Grunwaldzka, Jabłońskiego, Czarnieckiego, Borelowskiego, Sondeja, Pułaskiego, Rondo Pakosława, Mochnackiego, Hoffmanowej, Unii Lubelskiej, Dąbrowskiego, dalej bez zmian.

Kierunek Olbrachta: Do Dąbrowskiego dworek bez zmian dalej, Unii Lubelskiej, Langiewicza, Wita Stwosza, Wyspiańskiego, Jałowego, Borelowskiego, Czarnieckiego, Jabłońskiego, Grunwaldzka, Piłsudskiego i dalej bez zmian.

Linia nr 44 – Kierunek Tyczyn/Królka: Zawieszenie od Dworzec Główny PKP do Niepodległości Pawilony, dalej Krzyżanowskiego, Armii Krajowej, Powstańców Warszawy, Kwiatkowskiego, Strażacką, Sikorskiego dalej bez zmian.

Kierunek Dworzec Główny PKP: Do przystanku Rejtana 08 bez zmian, dalej Niepodległości pawilony – zakończenie kursu.

Linia nr 47 – Kierunek Dworaka: Do Wyzwolenia dworek bez zmian, dalej Wyzwolenia, Warszawską, Marszałkowską, Konopnickiej, Reymonta, Jałowego, Borelowskiego, Czarnieckiego, Jabłońskiego, Grunwaldzka, Piłsudskiego, dalej bez zmian.

Kierunek Baligrodzka: Do Pl. Wolności galeria bez zmian dalej Marszałkowską, Warszawską, Wyzwolenia, dalej bez zmian.

Linia nr 48 – Zawieszona

Linia nr 53 – Kierunek Lotnisko: Bez zmian

Kierunek Dworzec Lokalny: Do Marszałkowska osiedle bez zmian, dalej Konopnickiej, Reymonta, Jałowego, Borelowskiego, Czarnieckiego, Jabłońskiego, Grottgera, Żeromskiego, Grunwaldzką, Jabłońskiego, Czarnieckiego, Borelowskiego, Dworzec Lokalny.

Linia nr 55 – Zawieszona

Linia nr 58 – Kierunek Hermanowa: Do Marszałkowska osiedle bez zmian, dalej Konopnickiej, Reymonta, Jałowego, Sondeja, Pułaskiego, Rondo Pakosława, Mochnackiego, Hoffmanowej, Langiewicza, Unii Lubelskiej, Dąbrowskiego, Chrzanowskiej, Hetmańską, Powstańców Warszawy, Kwiatkowskiego, Strażacką, Sikorskiego, dalej bez zmian.

Kierunek Trembeckiego: Do Hetmańska stadion bez zmian, dalej Wincentego Pola, Dąbrowskiego, Unii Lubelskiej, Langiewicza, Wita Stwosza, Wyspiańskiego, Reymonta, Konopnickiej, Marszałkowską, dalej bez zmian.

Linia nr 59 – Kierunek Przemysłowa: Do Marszałkowska osiedle bez zmian, dalej Konopnickiej, Reymonta, Jałowego, Sondeja, Pułaskiego, Rondo Pakosława, Mochnackiego, Hoffmanowej, Unii Lubelskiej, Dąbrowskiego, dalej bez zmian.

Kierunek Trembeckiego: Do Dąbrowskiego dworek bez zmian, dalej, Unii Lubelskiej, Langiewicza, Wita Stwosza, Wyspiańskiego, Reymonta, Konopnickiej, Marszałkowską, dalej bez zmian.

Oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama
UDOSTĘPNIJ

NAPISZ KOMENTARZ: