Zdjęcie: Materiały prasowe WSIiZ
Reklama

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie organizuje spotkanie z pracodawcami i absolwentami informatyki tej uczelni, którzy osiągają duże sukcesy zawodowe lub założyli własną dobrze prosperującą firmę. Spotkanie odbędzie się we wtorek (24 stycznia) i otwarte jest dla wszystkich zainteresowanych, zwłaszcza osób planujących swoją karierę w branży informatycznej.

Udział w spotkaniu wezmą m.in. Paweł Janda z MobiTouch, Łukasz Delikat z Symphony Solutions, Dominik Ciurko z zespołu Smartbox, który osiąga sukcesy na krajowych i międzynarodowych konkursach technologicznych. Na spotkaniu będą Łukasz Szymański z Ideo oraz Paweł Wójciak z PGS Software oraz przedstawiciel Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Zaproszeni goście opowiedzą o tym, co tak naprawdę jest ważne w studiowaniu. Zaprezentują swoją działalność, opowiedzą o ciekawych projektach, które realizują, wyjaśnią, dlaczego warto studiować informatykę, określą konkretne dziedziny, w których warto się kształcić, by np. móc starać się o pracę w ich firmie. Przedstawią też możliwości zatrudnienia w swoich firmach, ścieżkę kariery i zaprezentują proces rekrutacji.

Przedstawiciele Zakładu Ubezpieczeń Społecznych opowiedzą o tym, jak zakładać własną działalność gospodarczą.

Spotkanie odbędzie się we wtorek o godzinie 10:00 w siedzibie WSIiZ przy ul. Sucharskiego 2 w Rzeszowie w sali RA53.

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie jest jedną z nielicznych uczelni w kraju i jedyną w regionie, która oferuje praktyczny profil studiów na kierunku Informatyka. Co to oznacza? Wraz z przedmiotami do wyboru przedmioty specjalnościowe stanowią ok. 50 proc. wszystkich zajęć.

– Dzięki kadrze praktyków – inżynierom z firm współpracujących z WSIiZ, instruktorom Cisco, inżynierom Microsoft i Oracle oraz doświadczonemu personelowi działu IT WSIiZ – można zdobyć praktyczne umiejętności najwyższej jakości. Studenci mają także dostęp do specjalistycznego oprogramowania oraz laboratoriów, dzięki czemu mogą studiować w warunkach zbliżonych do rzeczywistych w miejscu pracy – zapewnia Monika Lewicka-Bułatek z biura prasowego WSIiZ.

Udział w spotkaniu można zgłosić pod adresem: dzienkarieryit.evenea.pl

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: