Zdjęcie: Materiały inwestora
Reklama

72 mieszkania w dwóch blokach powstaną przy ul. Paderewskiego w Rzeszowie w ramach nowego osiedla Dzielnica Parkowa. Cała inwestycja jest podzielona na trzy etapy.

Inwestorem osiedla Dzielnica Parkowa jest rzeszowski deweloper NG Development, który na swoim koncie ma taki inwestycje, jak osiedle Nasz Gaj przy ul. Tęczowej, a także Grand Hotel, Hotel Bristol Tradition & Luxury i Galeria Paniaga.

Najnowszą inwestycją dewelopera jest wspomniana Dzielnica Parkowa przy ul. Paderewskiego w pobliżu zabytkowego parku na Słocinie.

W pierwszym etapie powstaną dwa budynki wielorodzinne, połączone estakadą, a w kolejnych przewidziane są budynki wyższe, z których najwyższy będzie miał 17 pięter. Jeszcze nie wiadomo, ile docelowo będzie ostatecznie bloków. Prace na budowę dwóch pierwszych już się rozpoczęły.

Powstają 4-piętrowy blok z dwoma klatkami i 24 mieszkaniami, oraz 5-piętrowy z trzema klatkami i 48 mieszkaniami.

– Mieszkanie dla siebie znajdą tu zarówno zapracowani single, jak i rodziny z dziećmi, ponieważ wybierać będzie można w mieszkaniach o powierzchni od 30 do 100 m kw. Wszystkie posiadają balkony, a te parterowe dostęp do ogródka – wyjaśnia Ewelina Kucab, dyrektor ds. sprzedaży w NG Development.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

We wszystkich blokach, nawet tych najniższych, zaplanowane są windy. Przyszłych mieszkańców nowego osiedla ma kusić infrastruktura: park, plac zabaw, sklepy, poczta, szkoła, przedszkole, szpital, centrum kultury i kościół. Będzie też bezpośredni dostęp do terenów rekreacyjnych i ścieżek rowerowych.

– Mieszkańcy będą żyli w przyjaznym otoczeniu, blisko natury, ale jednocześnie w niezbyt dużym oddaleniu od centrum miasta, do którego mogą szybko i bez trudu dotrzeć – uważa Kucab.

Budowa dwóch pierwszych bloków ma się zakończyć w 2018 r. Przedsprzedaż mieszkań już ruszyła. Deweloper przygotował formułę „smart dom”. Im wcześniej ktoś zdecyduje się na zakup mieszkania, tym w szerszej formie i za darmo może wprowadzać zmiany lokatorskie.

– To doskonały sposób na dostosowanie swojego „M” do własnych potrzeb – dodaje Ewelina Kucab.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama