Reklama

W związku z dużym zainteresowaniem klientów mieszkaniami na Osiedlu Miła inwestor BOZ DEVELOPMENT rusza z przygotowaniami do budowy kolejnego etapu. Sprzedaż rusza już w marcu.

W chwili obecnej kończymy sprzedaż ostatnich mieszkań w budynku 29H do którego klucze przekażemy już wiosną – informuje BOZ. Ze względu na lokalizację, funkcjonalne rozkłady i duże balkony lub tarasy nasze mieszkania cieszą się dużym powodzeniem zarówno wśród osób szukających wymarzonego miejsca do życia jak i chcących zainwestować w nieruchomości.

Pierwsi lokatorzy osiedla odbiorą klucze do swoich mieszkań już wiosną br.

Miła 29H – BOZ DEVELOPMENT
Miła 29H – BOZ DEVELOPMENT
Miła 29H – BOZ DEVELOPMENT

Ponieważ w II etapie (29H) wybór wielkości i rozkładu mieszkań jest już również ograniczony przygotowujemy do sprzedaży kolejny –  już III etap inwestycji w którym znajdzie się ponad 120 mieszkań.

Budynek – jak wszystkie pozostałe na osiedlu – wyposażony będzie w garaż podziemny oraz windę. Dostępne będą kawalerki oraz mieszkania dwu, trzy i czteropokojowe. Do mieszkań na ostatniej kondygnacji przynależą przestronne tarasy z widokiem na okolicę.

Miła 29H – BOZ DEVELOPMENT
Miła 29H – BOZ DEVELOPMENT
Miła 29H – BOZ DEVELOPMENT

Osiedle Miła to pięć nowoczesnych budynków wielorodzinnych z garażami podziemnymi. Atutem osiedla jest dogodna lokalizacja – bliskie sąsiedztwo terenów zielonych, niezbędnej infrastruktury, a jednocześnie usytuowanie w niewielkiej odległości od centrum miasta.

Więcej informacji : osiedlemila.pl

 

Reklama
UDOSTĘPNIJ

NAPISZ KOMENTARZ: