„Ostatni $lad” – film stworzony w Rzeszowie. Od piątku pokazy w kinie „Zorza”

Nagrany na terenie Rzeszowa film pełnometrażowy „Ostatni $lad” będzie można obejrzeć w kinie Zorza w Rzeszowie. Seanse od 19 do 25 maja.

 

Zdjęcia: Solo Team Productions

Film stworzyła rzeszowska ekipa filmowa Solo Team Productions. To jej debiutancka produkcja. Grupa składa się w większości ze studentów, ale również z osób pracujących oraz uczniów szkół średnich. „Ostatni $lad” powstawał przez około trzy lata, „od zera” i bez budżetu – jedynym wsparciem były pieniądze wpłacane poprzez portal zrzutka.pl. 

„Ostatni $lad” opowiada fikcyjną historię hakera o imieniu Ca$h, który, chcąc zbić fortunę na popularnych w Cossaverze wyścigach hulajnóg, tworzy drużynę pozornie niezwiązanych ze sobą osób. Choć początkowo wszystko układa się świetnie, to chciwość drużyny szybko doprowadza do zadarcia z rządzącą miastem megakorporacją.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Od tej chwili bohaterowie muszą martwić się znacznie poważniejszym zagrożeniem, niż tylko przeciwnikami na torze wyścigowym…

„Ostatni $lad” będzie można obejrzeć od 19 do 25 maja w rzeszowskiej „Zorzy”. Pokazy będą codziennie o godz. 16:15, w poniedziałek (22 maja) będą dwa w zmienionych godzinach – o 8:00 i 16:30. Bilety kosztują: 19 zł (w piątek, sobotę i niedzielę), 17 zł (we wtorek i środę) i 15 zł (w czwartek i poniedziałek).

(pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama