Zdjęcie: Teatr Komedia
Reklama

Straciłeś pracę? To nie szukaj nowej, tylko zabierz się za kręcenie filmu erotycznego! Tak przynajmniej zamierzają zrobić bohaterowie „Ostrej jazdy”, którą w listopadzie zobaczycie w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie. 

Gdzie najlepiej pośmiać się w listopadowe wieczory? W teatrze. Teatrze Komedii z Warszawy, który ze swoją ekipą przyjedzie do Rzeszowa 8 listopada (czwartek), aby w Filharmonii Podkarpackiej o godz. 18: 00 zaprezentować się w przezabawnym spektaklu „Ostra jazda”.

Jednym tytuł skojarzył się z samochodami, drugim bardziej z erotyką i słusznie, bo bohaterowie „Ostrej jazdy” będą próbowali nakręcić film dla dorosłych. Taki pomysł zrodził się w ich głowach, kiedy stracili pracę. Zamiast szukać miesiącami nowej posady wymyślili sobie nowe zajęcie.

Wszystko wydaje się proste: trzeba tylko zatrudnić odpowiednich „aktorów” i ruszyć z produkcją, która przysporzy im mnóstwo pieniędzy. Wszystko zaplanowane jest w szczegółach… ale, jak to w życiu bywa, a w komedii to już na pewno, nie wszystko jest takie, jakie na pozór wygląda.

Sytuacja szybko wymyka się spod kontroli i bardzo komplikuje, to z kolei powoduje mnóstwo śmiesznych sytuacji i zabawę aż do łez.

Jeśli kogoś nie do końca przekonuje fabuła, to z pewnością na „Ostrej jeździe” pojawi się po to, aby zobaczyć gwiazdy srebrnego i wielkiego ekranu, które zagrają w komedii. A są to: Katarzyna Żak, czyli „Solejukowa” z „Rancza”, Julia Kamińska, znana m.in. z głównej roli w serialu „Brzydula”, Mirosław Baka, który zagrał m.in. w „1920. Wojna i miłość” postać Józefa Piłsudskiego oraz Przemysław Sadowski, znanego choćby z „Układu zamkniętego”, czy serialu „Londyńczycy”. 

„Ostra jazda” trwa 120 minut bez przerwy i jest przeznaczona dla widzów, którzy ukończyli 18 lat.  Bilety w cenie: 85 zł, 95 zł, 110 zł można kupić w kasie Filharmonii Podkarpackiej, Podziemnej Trasie Turystycznej oraz on-line na stronie: edmaart.pl, abilet.pl, kupbilecik.pl. Bilety grupowe można zamówić pisząc na adres: ada@edmaart.pl lub dzwoniąc pod numer telefonu: 501 28 58 63.

Zdjęcie: Materiały organizatorów

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: