Oświetlenie świąteczne już świeci. Zobaczcie, jak jest pięknie teraz w Rzeszowie

Od piątku w Rzeszowie, szczególnie wieczorami, czuć już klimat świąt Bożego Narodzenia. Na rzeszowskich ulicach rozbłysło świąteczne oświetlenie.

 

W piątek po raz pierwszy rozbłysło świąteczne oświetlenia Rzeszowa. Sanie, dzwony, śnieżynki, bałwanki, prezenty, sopelki – takie i wiele innych święcących kształtów znajdziecie zarówno zawieszonych na latarniach, ale także postawionych m.in. na deptakach, Rynku, rondach, mostach czy skwerach. 

Oczywiście, jest też i choinka. Ta, zgodnie z tradycją stoi na rzeszowskim Rynku obok sceny. Choinka ma 16,5 m i jest przyozdobiona diodami, które świecą na biało. Ponadto, każda gałąź jest ubrana w złote i srebrne bombki, a na samym szczycie mieni się piękna gwiazda. 

To ona, obok stojących iluminacji 3D, do których można wejść do środka, podbijają serca mieszkańców Rzeszowa. Wystarczy zajrzeć do mediów społecznościowych, a tam już pojawiają się pierwsze zdjęcia w świecących bombkach, prezentach, czy przy choince. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Ten klimatyczny i świąteczny nastrój  w Rzeszowie stworzyła firma Multidekor, której miasto za usługę zapłaciło prawie 1,2 mln zł. Światełka swoim blaskiem będą cieszyły oczy mieszkańców do końca stycznia 2019 roku. Po tym terminie firma ma dwa tygodnie na demontaż oświetlenia świątecznego. 

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama