Oświetlenie świąteczne już świeci. Zobaczcie, jak jest pięknie teraz w Rzeszowie

23
Reklama

Od piątku w Rzeszowie, szczególnie wieczorami, czuć już klimat świąt Bożego Narodzenia. Na rzeszowskich ulicach rozbłysło świąteczne oświetlenie.

 

W piątek po raz pierwszy rozbłysło świąteczne oświetlenia Rzeszowa. Sanie, dzwony, śnieżynki, bałwanki, prezenty, sopelki – takie i wiele innych święcących kształtów znajdziecie zarówno zawieszonych na latarniach, ale także postawionych m.in. na deptakach, Rynku, rondach, mostach czy skwerach. 

Oczywiście, jest też i choinka. Ta, zgodnie z tradycją stoi na rzeszowskim Rynku obok sceny. Choinka ma 16,5 m i jest przyozdobiona diodami, które świecą na biało. Ponadto, każda gałąź jest ubrana w złote i srebrne bombki, a na samym szczycie mieni się piękna gwiazda. 

To ona, obok stojących iluminacji 3D, do których można wejść do środka, podbijają serca mieszkańców Rzeszowa. Wystarczy zajrzeć do mediów społecznościowych, a tam już pojawiają się pierwsze zdjęcia w świecących bombkach, prezentach, czy przy choince. 

Ten klimatyczny i świąteczny nastrój  w Rzeszowie stworzyła firma Multidekor, której miasto za usługę zapłaciło prawie 1,2 mln zł. Światełka swoim blaskiem będą cieszyły oczy mieszkańców do końca stycznia 2019 roku. Po tym terminie firma ma dwa tygodnie na demontaż oświetlenia świątecznego. 

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

23 KOMENTARZE

 1. To proste On był smakoszem nie Primy a tej zbożowej inki : – bo do takiej miał przystosowane kubki smakowe w jamie gębowej ; O !

 2. Był przetarg i mogłeś stanąć i ty do przetargu z niższą ceną za montaż i wypożyczenie.
  Co sie głupio pytasz jak w kilku portalach ogłosili która firma miała najlepszą ofertę. Ty jesteś jak ten z mojej pracy. Pracodawca funduje kawę dla pracowników za darmo z własnych pieniędzy(firma miała rekordowe zyski w 2018) to baran poszedł na skargę że on takiej nie pije tylko niebieska prime.

 3. Rzeszów pieknie się prezentuje. Jeszcze tylko brakuje śniegu.

  Co do krytyków. Drodzy Janusze z krasnego czy innej wsi. ledowe oświetlenie jest bardzo ekonomiczne i za 2 miesiące prąd za te cudeńka za całą iluminację miasta pewnie cena nie przekroczy 400 złotych. Polecam wam maść na ból dupy.

 4. Czy ktoś tu jeszcze potrafi cieszyć się z tego co ma? Gdyby nie było tego oświetlenia to zaś były by komentarze typu: Wszyscy mają a nie my!; stolica imitacji! itp. Zamiast przelewać żółć na forum nie lepiej pospacerować wieczorem tymi pięknymi uliczkami. Tak niewiele mamy a tak trudno nam to uszanować.

 5. Wszystko cacy tylko czy to do 1-01-2019 tylko ?
  bo potem wyłączą te 68% tych iluminacji ze względu na koszty czy podatki ratusz podniesie ? Aby na ten prund było

Comments are closed.