W tym roku Klub Honda Podkarpacie organizuje po raz pierwszy 2-dniowy zlot motoryzacyjny. Odbędzie się 26-27 kwietnia (sobota, niedziela) w zajeździe Siedlisko Janczar w Pstrągowej koło Rzeszowa.

Od kilku lat, dwa razy do roku, klub organizuje imprezy motoryzacyjne na terenie województwa podkarpackiego. Dotychczas organizowano je w Rzeszowie, Mielcu, Dębicy, Stalowej Woli czy Krośnie. Z roku na rok liczba samochodów oraz uczestników rośnie. W ubiegłym roku było 290 pojazdów i około 1000 osób.

Podczas tegorocznego zlotu w pierwszym dniu uczestnicy zlotu będą brali udział w zabawach, które mają uświadomić zagrożenia wynikające z jazdy na tzw. podwójnym gazie. W imprezie uczestniczyć będzie ekipa z OSK Wiraż, która zorganizuje konkursy i zabawy z tzw. „alko goglami” oraz dysponować będzie tzw. symulatorem zderzeniowym, który pozwoli uczestnikowi na doświadczenie przeciążeń, które zachodzą w czasie kolizji czy wypadku.

Po zabawach rozpocznie się grill w Dużej Chacie Grillowej, która może pomieścić do 300 osób. Klimat staropolskiej uczty przy grillu w stylowo urządzonej drewnianej chacie z zapleczem gastronomicznym i sanitarnym oraz profesjonalnym nagłośnieniem zapewni uczestnikom zlotu chwile wytchnienia. Podczas imprezy będzie otwarty bar z przekąskami oraz zostanie podany ciepły posiłek. Do dyspozycji będzie wielki grill oraz bar z napojami w bardzo przystępnych cenach a o muzykę zadbają profesjonalni DJ-e.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Drugi dzień zlotu będzie typowo motoryzacyjno-piknikowy. Będą rozgrywane liczne konkursy (w tym najładniejsze auto zlotu oraz najładniejsza komora silnika). Przewidziane są bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe dla zwycięzców, których pojedyncza wartość może dochodzić nawet do 1500 zł. Podczas imprezy będzie można zapoznać się z tajnikami coraz bardziej popularnego auto-detalingu, wykonania oklejenia elementów tzw. hydro-grafiką czy wielu innych rzeczach dotyczących japońskich samochodów spod znaku Hondy. Całość oprawiona będzie muzyką, o którą zadbają DJ-e.

Szczegóły zlotu na stronie hondapodkarpackie.org.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama