Panorama Kwiatkowskiego – pierwsze osiedle w Rzeszowie z plażą, molo, strefą foodtruckową i ponad 200 gatunkami roślin.

Oficjalnie ruszyła nowa inwestycja w Rzeszowie – Panorama Kwiatkowskiego.

Osiedle powstanie na działce zlokalizowanej przy ul. Kwiatkowskiego bezpośrednio przy Żwirowni i będzie prawdopodobnie jednym z najbardziej atrakcyjnych osiedli w Rzeszowie – przynajmniej pod względem atrakcji, roślinności i zagospodarowania terenu.

To chyba pierwsza inwestycja w Rzeszowie, która ma zaplanowane nasadzenie ponad 200 różnych gatunków kwiatów, krzewów i drzew w postaci łąk kwietnych. Dodatkowo  wprowadzone zostaną atrakcje przyjazne zarówno dla ludzi jak i zwierząt w tym m.in plac do uprawiania jogi, wybieg dla psów, czy stoliki szachowe na świeżym powietrzu.

W artykule zamieszczamy wizualizacje, które udostępnił nam deweloper, więcej można znaleźć bezpośrednio na jego stronie www.PanoramaKwiatkowskiego.pl

Atrakcje na osiedlu

Każdy kolejny projekt realizowany przez grupę NG jest coraz bardziej zaawansowany.

Tym razem Deweloper przeszedł sam siebie poprzez wprowadzenie masy atrakcji i dodatków, których nie znajdziecie na żadnym innym rzeszowskim osiedlu.

“Nie wystarczy już zbudować ładnego budynku, teraz trzeba planować całą infrastrukturę globalnie. Panorama Kwiatkowskiego ma pokazać, że poziom inwestycji mieszkaniowych w Rzeszowie rośnie. Ze swojej strony dołożyliśmy wszelkich starań, aby możliwie najlepiej zbalansować kwestie wygody, relaksu i otaczającej zieleni”.

Deweloper założył sobie przygotowanie tego projektu tak, żeby ludziom żyło i odpoczywało się wygodnie. Nie tylko w komfortowym mieszkaniu, ale także poza nim. Cel jest taki, aby mieszkańcy nie musieli szukać odpoczynku i atrakcji poza osiedlem. Wszystko mają mieć na  na wyciągnięcie ręki, będziemy kibicować bo patrząc na listę zaplanowanych atrakcji wydaje nam się, że osiągniecie tego celu nie będzie trudne.

Panorama Kwiatkowskiego ma być projektem skierowanym przede wszystkim na zdrowy, nowoczesny styl życia, dlatego na osiedlu poza wcześniej wspomnianymi zostały zaplanowane także:

 • Plaża na osiedlu, czyli coś czego jeszcze na rzeszowskim rynku inwestycji nie było. Będziecie mogli poczuć się na własnym osiedlu jak na wczasach.
 • Deptak spacerowy przy brzegu, czyli chwila ciszy i wytchnienia na wyciągnięcie ręki.
 • Strefa relaksu i leżakowania wyposażona w hamaki i leżaki – tutaj każdy odpocznie i zrelaksuje się po ciężkim dniu pracy w gronie znajomych, przyjaciół czy rodziny.
 • Mini port dla łódek i kajaków, czyli kolejna nowość, której nie znajdziecie na żadnym innym osiedlu.
 • Miejsce do fitnessu/jogi – ostatnio bardzo popularna forma ćwiczeń i relaksu. Już nie będziecie musieli się martwić zamknięciem Waszego ulubionego studia do jogi. Będziecie mogli ćwiczyć o każdej godzinie i porze dnia na świeżym powietrzu.
 • Place zabaw dla dzieci – drewniane solidne konstrukcje, które z pewnością pokochają wszystkie dzieci. Idealne rozwiązanie dla wszystkich rodzin z dziećmi.
 • Wybieg dla psów – z pewnością wszyscy właściciele czworonogów będą wdzięczni za to udogodnienie.
 • Lokale usługowe beauty, wellness, spa, podobno większość lokali usługowych została zaprojektowana w taki sposób aby świadczyć jak najwięcej usług z segmentu beauty i wellnes, przewidziano też restauracje sklepy spożywcze i kilka innych o których deweloper ma informować na bieżąco
 • z ciekawostek na samej plaży mają pojawić się sauny dla fanów morsowania i nie tylko

Widok z okna mieszkań

Roślinność na osiedlu

Możliwe, że Panorama Kwiatkowskiego poza tym, że będzie osiedlem z masą atrakcji, będzie także obiektem z potężnym zapleczem roślinności.

Z informacji,  które udało nam się zdobyć na osiedlu zostaną zlokalizowane:

 • łąki kwietne,
 • uformowane górki trawiaste,
 • nasadzenia krzewów ozdobnych,
 • nasadzenia drzew,
 • jednogatunkowe nasadzenia traw ozdobnych,
 • kompozycje bylin i traw nadwodnych.

To na pewno trafiona decyzja! Oczekiwania mieszkańców w Rzeszowie rosną, a jednym z częstych wymagań jest otoczenie osiedla. Architektura wsparta naturalną roślinnością otaczającą osiedle jest mocnym atutem.

Na terenie inwestycji wprowadzone zostaną znaczne ilości nowych drzew stanowiących nasadzenia zastępcze za uzyskane decyzje wycinkowe. Ze względu na naturalistyczny charakter terenu jak i bliskość jeziora wprowadza się ograniczony skład gatunkowy drzew dobrze dopasowanych do warunków lokalnych.

W ramach projektu przewidziano nasadzenia drzew takich jak:

 • brzoza omszona
 • dąb błotny
 • olsza czarna

Szczegółowe informacje dotyczące mieszkań, wizualizacji przeczytacie w naszych kolejnych publikacjach lub możecie je sprawdzić samodzielnie już dzisiaj na  www.PanoramaKwiatkowskiego.pl lub pod numerem telefonu 782 005 005

 

 

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama