Reklama

Wiemy już, kiedy rozpocznie działalność LOFF. Nowy klub muzyczny na mapie Rzeszowa wystartuje 6 i 7 września 2019 r. Na otwarciu wystąpi Patricia Kazadi i zagrają renomowani polscy DJ-e.

Organizatorzy zapowiadają, że począwszy od września, w piątki i sobotę od godz. 21:00 – zacznie funkcjonować klub, który wniesie nową jakość w dziedzinie rozrywki klubowej na Podkarpaciu. Początek działalności lokalu wygląda pod względem muzycznym bardzo okazale.

W piątek (6 września br.) można liczyć na zabawę w tanecznym rytmie muzyki house, soul, funk i disco. Będą też najnowsze hity, remixy i zestaw klasyków. Tego wieczoru oprawą muzyczną zajmą się DJ BLEQ i DJ CHILL – wykonawcy świetnie znani fanom polskiej sceny klubowej.

Z kolei sobotni wieczór (7 września br.) upłynie pod znakiem różnorodnej muzyki gatunkowej. Tej nocy będzie można bawić się przy szeroko pojętym i modnym „czarnym brzmieniu”. Oznacza to wywodzący się z jazzu i bluesa R’n’B urozmaicony specjalnie dobranymi utworami popowymi i rockowymi klasykami. Na scenie pojawią się DJ IKZ i największa gwiazda wydarzenia, czyli Patricia Kazadi, która wystąpi na żywo.

LOFF to klub muzyczny ulokowany tuż przy rzeszowskiej starówce. Sądząc po opiniach obcokrajowców i gości z kraju odwiedzających stolicę Podkarpacia – wyraźnie brakowało takiego miejsca. LOFF ma się wyłamywać z prostej definicji klubu. Charakteryzować go będzie duch lokali z różnych stron świata. Mieszać się tam mają style i gatunki muzyczne, ale także środowiska, które połączy muzyka.

Klub mieści się przy ul. Słowackiego 16 w budynku Pasaż Rzeszów. Zainteresowani mogą dołączyć do WYDARZENIA NA FACEBOOKU

Więcej informacji: FACEBOOK i INSTAGRAM. Imprezowy tag #LOFFrzeszow

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: