Zdjęcie: Youtube.com / Patryk Vega

Znany polityk zapłacił 5000 zł za seks z 14-latką? Tak w rozmowie z Patrykiem Vegą twierdzi anonimowa dziewczyna, „bohaterka” afery podkarpackiej.

W drugiej połowie lutego br. na antenie Radia Zet Patryk Vega ogłosił, że kręci film o aferze podkarpackiej. W czerwcu pokazał jego pierwszy zwiastun, a od kilku tygodni dokumentuje pracę nad filmem i przedstawia szokujące materiały z planu w mediach społecznościowych. 

„Nakręciłem film „Pętla”. Jest on oparty na faktach i opowiada o seksaferze na Podkarpaciu, gdzie w ekskluzywnym burdelu nagrywano polityków, celebrytów, sportowców i duchownych po to, by następnie ich szantażować” – mówił Vega na początku lipca, zapowiadając jednocześnie serię wywiadów z bohaterami afery.

Wywiady, które reżyser publikuje w mediach społecznościowych, są efektem rozeznania, jakie zrobił on na potrzeby filmu. Mają pokazać kulisy afery i uwiarygodnić zdarzenia, które na początku września zobaczymy w kinie.

Do tej pory ukazały się m.in. rozmowy z żoną i siostrą Dawida „Cygana” Kosteckiego (rzeszowski bokser został znaleziony martwy 2 sierpnia 2019 r. w celi Aresztu Śledczego na warszawskiej Białołące, prokuratura uznała, że Kostecki popełnił samobójstwo i śledztwo umorzyła) i materiały o dewiacjach polityków, którzy korzystali z usług prostytutek. 

5 tys. zł za dziewictwo

Ostatni szokujący materiał, który Vega opublikował, to rozmowa z anonimową kobietą, która jako 14-latka rzekomo sprzedała dziewictwo znanemu politykowi. Miała za nie otrzymać 5 tys. zł.

„Mężczyzna podał swoje imię, ale dziś wiem, że nie było prawdziwe. Widziałam go w telewizji” – relacjonuje Vedze kobieta, ale o jakiego polityka chodzi, nie ujawnia.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

„Usiadł na łóżku i kazał mi się rozebrać” – dodaje. „Całował mnie w usta i dotykał. Czułam obrzydzenie. Był dużo starszy ode mnie, agresywny i gwałtowny. Po wszystkim podał mi plik pieniędzy i podziękował. Wyszłam wcześniej, nie chciał, żeby widziano nas razem”. 

W kontekście „znanego polityka”, który miał uprawiać seks z 14-latką najczęściej w mediach wymienia się Marka Kuchcińskiego, byłego marszałka Sejmu, lidera podkarpackiego PiS. Sam Kuchciński wszystkiemu zaprzecza. 

Sekstaśmy

Wywiady, które Vega przeprowadza z bohaterami afery podkarpackiej, mają być dopiero wierzchołkiem góry lodowej. Reżyser zapewnia, że oglądał nagrania z agencji towarzyskich. Wiele razy powtarzał też, że opublikuje je przed premierą swojego filmu. Dotychczas jednak tego nie zrobił, a prokuratura i CBA zaprzeczają, że podobne taśmy wideo istnieją. 

Vega nie zraża się i zapowiada, że jego film wstrząśnie światem polityki i wpłynie na wynik kolejnych wyborów. Premiera „Pętli” zapowiedziana jest na 4 września. W rolach głównych wystąpią znani polscy aktorzy: Piotr Stramowski, Antoni Królikowski, Katarzyna Warnke, Arkadiusz Nader i Krystian Hołdak. 

(cm)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama