Zdjęcie: materiały prasowe

Z Fryderykiem za Album Roku Pop i po sukcesie wiosennej trasy koncertowej Daria Zawiałow zaprasza na drugi przystanek koncertowej odsłony albumu „Dziewczyna Pop”. Jesienią zagra w ośmiu miastach, także w Rzeszowie. 

Trasa „Pete Stop”, to koncertowa prezentacja drugiego rozdziału albumu „Dziewczyna Pop”. Daria Zawiałow sięgnie po najbardziej rockowe, duszne i mroczne utwory ze swojego repertuaru, które połączy z kompozycjami nagranymi na najnowszą płytę.

„Album jest podzielony na trzy rozdziały: pierwszy – „92” – jest o bolesnej przeszłości. Drugi – „Pete Stop” – o bezpiecznej teraźniejszości, potrzebie stabilizacji. Ostatni – „Backdoor” – to zostawienie sobie furtki na to, że w przyszłości wszystko może się przecież rozwalić” – powiedziała Daria Zawiałow w wywiadzie dla „Wysokich Obcasów”.

Jesienna halowa trasa „Pete Stop” zawita do ośmiu polskich miast – artystka zagra m.in. w Poznaniu, Warszawie, Rzeszowie, Lublinie i Katowicach. Bilety (od 99 zł) trafią do sprzedaży w poniedziałek, 29 kwietnia o godz. 12:00 za pośrednictwem www.eventim.pl/goodtaste.

Trasa Darii rozpocznie się 20 października koncertem w G2A Arena w Jasionce k. Rzeszowa, a zakończy 18 grudnia w katowickim Spodku. W listopadzie Zawiałow zagra w Lublinie, Olsztynie, Poznaniu i Szczecinie, a w grudniu w Warszawie i Ostrowie Wielkopolskim.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Fanów, którzy wybrali się do uniwersum „Dziewczyny Pop” na Trasie 92’ czekają niespodzianki – nowa setlista, nowa produkcja i powrót utworów, które nie rozbrzmiały na wiosennej trasie – zapowiada poznańska agencja Good Taste Production, organizator trasy.

Daria Zawiałow to niezwykle utalentowana artystka i jeden z najmocniejszych głosów na polskiej scenie muzycznej. Wystarczyły jej trzy albumy by rozkochała w sobie tysiące fanów i stanęła w szeregu topowych polskich wokalistek.

W 2017 roku Zawiałow zadebiutowała albumem „A kysz!”, a dwa lata później wydała „Helsinki”. W 2021 roku singlami „Kaonashi” i „Za krótki sen” (z Dawidem Podsiadłą) zapowiedziała trzeci album studyjny „Wojny i noce”, który szybko zyskał status platynowej płyty. Wydany w październiku 2023 roku album „Dziewczyna Pop” jest już platynową płytą.

Daria dwukrotnie tworzyła skład Męskie Granie Orkiestra w 2020 i 2021 roku mając za partnerów Igo, Króla, Vito Bambino i Dawida Podsiadło. W 2021 roku została laureatką nagrody MTV Europe Music Award w kategorii Best Polish Act. 

Grafika : materiały organizatorów

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama