Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

– Ucz się programowania od ekspertów – zachęca firma PGS Software, która rusza w Rzeszowie z cyklem wykładów dla studentów zainteresowanych programowaniem.

10 października w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie odbędzie się inauguracyjne spotkanie JavaDev, a dzień później, 11 października, na Politechnice Rzeszowskiej ruszy cykl SharpDev.

JavaDev to seria 10 wykładów języka programowania Java. Eksperci PGS Software poruszą na nim takie zagadnienia jak praktyczne wykorzystanie narzędzi wspomagających wytwarzania oprogramowania, Spring Framework czy ORM. Z kolei SharpDev łączy wykłady z warsztatami.

– Cykl będzie dotyczył głównie platformy .NET i języka programowania C#, ale poruszymy na nim również tematykę testowania oprogramowania – poinformował Sylwester Zimon z PGS Software.

Zajęcia skierowane są do zainteresowanych programowaniem studentów na różnych poziomach zaawansowania. Wykłady to nie tylko solidna dawka wiedzy podana przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, ale również wszechstronne wprowadzenie do pracy programisty.

Zapisy na wykłady prowadzone są przez stronę internetową softwaretalks.pl.

PGS Software to lokowana na głównym rynku GPW spółka informatyczna założona w 2005 roku we Wrocławiu. Firma tworzy rozwiązania IT dla klientów z całego świata z wielu sektorów biznesowych.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama