Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

Elektrycznie rozkładane fotele oraz wyjątkowa jakość obrazu i dźwięku, sprzęt kinotechniczny na najwyższym światowym poziomie – tak będzie w kinie Helios w Galerii Rzeszów, gdzie w piątek 13 września zostanie otwarta sala Dream.

To pierwsza taka sala kinowa na Podkarpaciu, należąca do sieci Helios. – Unikalny koncept Helios Dream to odpowiedź na marzenie widzów o komfortowej przestrzeni do oglądania filmów – twierdzi Aleksandra Kubrak z Agora SA, do której należą kina Helios.

Sala Dream, dzięki najnowocześniejszej technologii, ma przenieść widzów w nieznany dotąd w Rzeszowie wymiar kina. Kino w Galerii Rzeszów, po zmianie, będzie miało pięć standardowych sal oraz jedną salę Helios Dream (58 miejsc). W sumie multipleks będzie mógł gościć jednocześnie 1174 widzów.

Sale Dream wyróżnia nowoczesny design, są wyposażone w szerokie i komfortowe fotele z elektryczną regulacją siedzeń. Najnowsza technologia gwarantuje oglądanie filmów w fantastycznej jakości dźwięku i obrazu. Za sprawą systemu Dolby Atmos – kilkudziesięciu niezależnych ścieżek audio rozsyłanych do głośników rozmieszczonych dookoła sali kinowej, a także w jej suficie, widzowie będą mogli jeszcze silniej przeżyć filmowe emocje.

Ponadto, sala w rzeszowskim kinie zostanie wyposażona w nowoczesny projektor Christie, który jest przystosowany do wyświetlania obrazu w wysokiej rozdzielczości 4K. Dzięki temu kinomani będą mogli oglądać wyjątkowo realistyczny obraz nasycony bogactwem żywych kolorów.

Sale Helios Dream były dotychczas dostępne jedynie w największych polskich miastach – w Gdańsku, Katowicach i Warszawie. Nowa sala w rzeszowskim kinie jest promowana hasłem „Wymarzone miejsce na film”. Dla widzów będzie dostępna od piątku, 13 września. 

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: