Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

Ania „AniKa” Dąbrowska, zwyciężczyni drugiej edycji „The Voice Kids”, będzie gościem specjalnym na trasie koncertowej 4Dreamers „Crush Tour by Zozole”. Koncert odbędzie się w najbliższą sobotę, 16 marca, w klubie Pod Palmą.

13-letnią Anię Dąbrowską z Wesołej koło Dynowa i uczennicy Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie można opisać jednym słowem: objawienie. Jak mało kto potrafi oczarować subtelnością i delikatnością, aby zaraz porwać słuchaczy do tańca i pokazać prawdziwy piosenkarski pazur.

Swoim talentem, pracowitością i przede wszystkim promieniującą radością „AniKa” urzekła widzów w całej Polsce. Jej premierowa piosenka „Małe Skrzydła” podbiła internet i zebrała fantastyczne recenzje.

 

„AniKa” spełnia swoje wielkie marzenie i rusza w trasę z 4Dreamers, czyli niekwestionowanymi królami polskiej sceny młodzieżowej, którzy zaledwie w rok od spektakularnego debiutu w programie „The Voice Kids” zawładnęli sercami nastolatek w całej Polsce. Ich debiutancka płyta osiągnęła imponujące wyniki sprzedaży, a pierwsza trasa koncertowa była kompletnie wyprzedana.

Swój niezaprzeczalny talent Ania Dąbrowska będzie mogła zaprezentować już w sobotę, 16 marca, w rzeszowskim klubie Pod Palmą. Jak sama zapewnia, na koncercie chłopaków ma zamiar skakać pod sceną do samego końca.

4Dreamers wystąpią w Rzeszowie w ramach trasy „Crush Tour by Zozole” promującej album „nb.”. Krążek ukazał się 1 marca, a wydawnictwo promuje singiel „Słowa na pół”. Młodzi wokaliści z 4Dreamers spotkali się na planie pierwszej edycji „The Voice Kids”. W maju 2018 ukazała się ich debiutancka płyta. Za krążek zespół otrzymał nominację do Fryderyka.

Bilety na rzeszowski koncert Ani Dąbrowskiej i 4Dreamers do kupienia na stronach ebilet.pl/muzyka/pop/4dreamers/ oraz crushtour.pl

Mieliśmy dla Was dwa podwójne zaproszenia. Aby je otrzymać, należało odpowiedzieć prawidłowo na pytanie: kto był trenerem wokalnym Ani Dąbrowskiej w The Voice Kids. Na odpowiedzi czekaliśmy do środy, 13 marca, do godziny 19:00. 

Prawidłowa odpowiedź to: Cleo. 

Dwa podwójne zaproszenia otrzymują: Iwona Josse-Jakubiec oraz Daniel Śmietana. Zwycięzcy otrzymają także nowe albumy „nb.” 4Dreamers. Gratulujemy! 

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama
UDOSTĘPNIJ

NAPISZ KOMENTARZ: