Takiej imprezy sportowej w Rzeszowie jeszcze nie było. 13 grudnia odbędzie się po raz pierwszy Bumper Ball – mecz piłkarski w dmuchanych kulach.

Mecz odbędzie się o godz. 14:00 w klubie Strefa Sportu w Rzeszowie. Organizuje go portal www.aktywny-rzeszow.pl. Rozgrywki prowadzone będą przez firmę B3team.

– Gwarantujemy świetną zabawę i wspaniałe widowisko. Po meczu każdy będzie mógł spróbować swoich sił w kulach, również dzieci – zachęcają do udziału w meczu organizatorzy.

Na Facebooku ogłosili, że poszukują 10 drużyn 5-osobowych, zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Na chętnych nie trzeba było długo czekać. – Drużyny zgłosiły się błyskawicznie. Przewidujemy 14-16 drużyn 5-osobowych – mówi Małgorzata Kornak z portalu Aktywny-Rzeszow.pl.

Bumper Ball są przede wszystkim świetną zabawą i wspaniałym widowiskiem dla obserwujących.

– Polegają, tak jak tradycyjny mecz, na zdobyciu jak największej ilości bramek. Idea zorganizowania meczu zrodziła się podczas oglądania filmiku w internecie i stwierdziliśmy, że trzeba coś takiego zorganizować w Rzeszowie – wyjaśnia Kornak.

– Uwielbiamy wszelkie atrakcje. Jesteśmy otwarci na każdą propozycję współpracy. Chcemy, żeby Rzeszów był miejscem, gdzie dzieje się wiele ciekawych imprez, w których może uczestniczyć niemalże każdy, a nie być tylko biernym obserwatorem – tłumaczy Małgorzata Kornak.

Jedynym warunkiem uczestnictwa w meczu jest posiadanie obuwia zmiennego – adidasy lub inne buty sportowe płaskie, korki są wykluczone. Wstęp na mecz jest bezpłatny.

– Po zawodach, na ile czas pozwoli, będzie możliwość indywidualnie poszaleć w dmuchanych kulach – zapowiadają organizatorzy.

Jak wygląda Bumper Ball? Zobaczcie filmik z USA.

https://www.youtube.com/watch?v=s5Ym_Lj7J7E

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama