Reklama

Ponad 3,5 promila alkoholu wykazało badanie u 29-latki, która spowodowała kolizję. Wczoraj wieczorem przy ulicy Siemieńskiego w Rzeszowie uderzyła w wiatę przystankową, a następnie w rurociąg ciepłowniczy.

Policjanci z wydziału ruchu drogowego interweniowali na miejscu zdarzenia drogowego dzisiaj tuż po północy. Jak wstępnie ustalili, 29-letnia mieszkanka Palikówki kierująca samochodem marki Mercedes Vito cofając uderzyła w wiatę przystanku autobusowego, a następnie w naziemny rurociąg ciepłowniczy biegnący wzdłuż ulicy.

Ponieważ od kierującej wyczuwalna była woń alkoholu policjanci sprawdzili jej stan trzeźwości. Badanie wykazało ponad 3,5 promila. Nietrzeźwy był również pasażer samochodu. Policjanci zatrzymali prawo jazdy 29-latki i dowód rejestracyjny pojazdu, a uszkodzony samochód zabezpieczyli na parkingu strzeżonym. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń.

Oprócz utraty prawa jazdy kobiecie grozi do 2 lat pozbawienia wolności. Odpowie również za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

rzeszownews@gmail.com

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

1 KOMENTARZ

Comments are closed.