Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miała 39-letnia kobieta, która opiekowała się czworgiem dzieci w wieku od 8 od 11 lat. Ich ojciec również był nietrzeźwy.

Wczoraj (23 marca) po godz. 22:00 policjanci z Ustrzyk Dolnych zostali powiadomieni o awanturze pomiędzy dwoma kobietami w jednym z mieszkań. Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, okazało się, że jedna z kobiet jest matką czworga dzieci (8-11 lat), które były w mieszkaniu. 39-latka piła alkohol ze swoją koleżanką. Między nimi doszło do awantury.

O zdarzeniu policjantów powiadomił ojciec dzieci, który wrócił z pracy. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości matki. Kobieta miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Ale okazało się, że ojciec, który wezwał policję, też jest nietrzeźwy. Miał ponad promil alkoholu w organizmie.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Policjanci przekazali dzieci pod opiekę najbliższych członków rodziny. O całym zdarzeniu zostanie powiadomiony sąd rodzinny, który zdecyduje o konsekwencjach dla matki za niewłaściwe sprawowanie opieki nad dziećmi.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama