Trzy osoby zostały ranne w wyniku zderzenia volkswagena z audi, do którego doszło w niedzielę rano na ul. Warszawskiej w Rzeszowie. Kierowca audi był pijany.
[Not a valid template]
O wypadku poinformowali nas Czytelnicy Rzeszów News. Ewelina Wrona z podkarpackiej policji, mówi nam, że do zdarzenia doszło kilka minut po godz. 5:00.
– Kierujący volkswagenem passatem wyjeżdżał z ulicy Miłocińskiej na ul. Warszawską. Podczas zmiany pasa ruchu passat został uderzony w tył przez kierowcę audi. Volkswagena odbiło i samochód wjechał na przeciwny pas ruchu – twierdzi Ewelina Wrona.
W wyniku zderzenia, trzech pasażerów podróżujących volkswagenem zostało rannych. To dwaj mężczyźni w wieku 40 i 70 lat oraz 32-letnia kobieta. – Zostali przewiezieni do szpitala – dodaje Wrona. Volkswagenem kierował 31-letni mieszkaniec Rzeszowa. Jemu nic się nie stało.
Policjanci sprawdzili stan trzeźwości obu kierowców. Okazało się, że 21-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego, który kierował audi, był pijany. Mężczyzna miał 1,2 promila alkoholu w organizmie.
Policja wyjaśnia dokładne okoliczności wypadku.
(ram)
redakcja@rzeszow-news.pl




![Zderzenie na al. Rejtana w Rzeszowie. Wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/05/rejtana-wypadek-rzeszow3-218x150.jpg)

![Gigantyczny pożar i katastrofa samolotu przy granicy z Podkarpaciem. Trwa walka z żywiołem [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/05/pozar-roztocze-218x150.jpg)


![Wielki pożar lasu na Podkarpaciu. W akcji gaśniczej pomógł dron [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/05/pozar-cewkow-3-218x150.jpg)


![Rzeszowskie Juwenalia wystartowały. Barwny korowód studentów przejął miasto [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/05/juwenalia-korowod-2026-15-218x150.jpg)



![Nowa siedziba Powiatowego Urzędu Pracy w Rzeszowie coraz bliżej. Umowa podpisana [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/05/pup-rzeszow1-218x150.jpg)


![Z Rzeszowa na europejskie tory. Igor Polak rusza na maraton wyścigowy Formuły 4 [ZDJĘCIA, WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/05/Igor-Polak-Formula4-0-1-218x150.jpg)










![Zrób zakupy i bezpłatnie sprawdź stan zdrowia. „Zdrowie pod Kontrolą” w sobotę w Galerii Rzeszów [ZDJĘCIA] zdrowie pod kontrolą galeria rzeszów](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/04/zdrowie-pod-kontrola-03-218x150.jpg)





![Nowa atrakcja dla aktywnych w Rzeszowie. Trwają prace w lesie na Słocinie [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/04/slocina-prace-las-218x150.jpg)

![Wyjątkowy tunel w powiecie rzeszowskim objęty ochroną. To turystyczna perełka [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/tunel-szklary1-218x150.jpg)







