Zdjęcie: Komenda Główna Policji
Reklama

Ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie miał 20-letni kierowca volkswagena, który w piątek rano doprowadził do wypadku w podrzeszowskim Trzebownisku. W zderzeniu z hyundaiem cztery osoby zostały ranne. 

Do wypadku doszło o godz. 5:50. Policjanci ustalili, że 20-letni mieszkaniec gminy Boguchwała, który kierował volkswagenem, jechał w kierunku Łąki. 

– Na łuku drogi zjechał na przeciwny pas, gdzie zderzył się z jadącym w przeciwnym kierunku hyundaiem, którym kierował 29-letni mieszkaniec gminy Krasne – relacjonuje Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji. 

W wyniku zderzenia samochodów ranne zostały 4 osoby – dwójka pasażerów volkswagena oraz kierowca i pasażer hyundaia. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitali.

Policjanci sprawdzili trzeźwość kierujących. Okazało się, że 20-letni kierowca VW jest nietrzeźwy. Miał ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

3 KOMENTARZE

  1. A jaką masz gościu gwarancję, że nawet po legalnym zrobieniu prawka taki delikwent nie sięgnie po kieliszek? Gówniarzeria się buja pijana po ulicach….:/

  2. Zarówno podczas kursów jak i przed samym egzaminem powinna być sprawdzana trzeźwość. Jeżeli delikwent choć raz byłby pod wpływem z miejsca nie powinien być dopuszczony do kontynuowania kursu lub egzaminu i powinien dostać zakaz na zrobienie prawka.

Comments are closed.