Zdjęcie: Sebastian Fiedorek / Rzeszów News

W Muzeum Techniki i Militariów w Rzeszowie odbędzie się Piknik Patriotyczny na 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. W niedzielę uroczysta defilada. Kierowcy powinni się spodziewać utrudnień w ruchu.

Piknik odbędzie się w dniach 20-22 lipca. Jego elementem będzie w niedzielę uroczysta defilada, która przejdzie z muzeum przy ul. Miłocińskiej na rzeszowski Rynek. 

Defilada rozpocznie się o godz. 11:00. Kolumna, składająca się z pojazdów mechanicznych, piechurów i kawalerzystów, przejdzie ulicami Miłocińską, Obrońców Poczty Gdańskiej, Wyzwolenia, Okulickiego, Krakowską, Cieplińskiego, Sokoła, Placem Farnym, Matejki do Rynku. Około 17:00 kolumna wyruszy w drogę powrotną tą samą trasą do ul. Młocińskiej.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Przejście kolumny zabezpieczą policjanci drogówki z rzeszowskiej komendy. Nie przewidują zamykania ulic, jednak na trasie może być chwilowo wstrzymywany ruch. – Apelujemy do kierowców, którzy w tym czasie będą przejeżdżali wymienionymi ulicami, o zachowanie szczególnej ostrożności – poinformował Adam Szeląg, rzecznik KMP w Rzeszowie.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama