W miejscowości Huta Podgórna w powiecie niżańskim policjanci zatrzymali uczestnika awantury pomiędzy sąsiadami. Mężczyzna piłą spalinową poprzecinał drewniane sztachety w płocie sąsiada. Nietrzeźwy awanturnik został zatrzymany.

 

W poniedziałek około godz. 12:00 dyżurny komendy przyjął zgłoszenie interwencji związanej ze zniszczeniem płotu w Hucie Podgórnej. Policjanci zastali powalonych kilka przęseł drewnianego płotu. Zgłaszający jako sprawcę wskazał swojego sąsiada.

41-latek mieszkający po drugiej stronie ogrodzenia, piłą spalinową zniszczył płot, przecinając w wielu miejscach sztachety. W jego ocenie płot był wybudowany na jego działce i nie zgadza się na takie rozgraniczenie pomiędzy posesjami.

Z relacji poszkodowanego wynikało, że płot w tej samej linii stoi od około 50 lat, nigdy nie był przesuwany.

W trakcie przyjmowania przez policjanta zgłoszenia o zniszczeniu, 41-latek ponownie odpalił piłę i zaczął niszczyć kolejne przęsła. Mężczyzna był pod wyraźnym wpływem alkoholu i nie reagował na polecenia policjantów. Został zatrzymany. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie prawie 2 promile alkoholu.

redakcja@rzeszów-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama