Reklama

Hity w Lidze Mistrzów, walka reprezentacji Polski o baraże MŚ 2022 i zmagania Legii w najtrudniejszej grupie Ligi Europy. Choć za oknem aura coraz mniej sprzyjająca, to gorąca atmosfera wśród piłkarskich kibiców będzie trwała aż do samej zimy.

Pod względem sportowym rok 2021 jest zdecydowanie lepszy niż 2020. A jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. Ba, bardzo ważne rozstrzygnięcia w piłce klubowej, jak i reprezentacyjnej przed nami. Nic więc dziwnego, że oferta zakładów bukmacherskich nie chudnie, a wręcz przeciwnie. 

Wiosną mecze o Mundial?

Jeśli ktoś myślał, że Euro 2020 będzie najważniejszym, co wydarzy się w futbolu w 2021 roku, ten był w błędzie. Być może wobec słabej postawy na ME reprezentacji Polski eliminacje do MŚ 2020 stały się priorytetem i okazją do zmazania złego wrażenia po Euro 2020, jak i do awansu na kolejny wielki turniej. O to będzie trudno, już wiadomo, że baraże będą jedyną możliwą ścieżką dla biało-czerwonych.

Polska jest ich bliska, ale musi to potwierdzić w meczach z Andorą i Węgrami. Jeśli to się uda, to napięcie i emocje zostaną przedłużone do końcówki marca, gdy odbędą się półfinałowe i finałowe mecze europejskich el. Mundialu 2022.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!
Dawid z Goliatami w Lidze Europy

Nie samą reprezentacją Polski żyje kibic spragniony futbolu na najwyższym poziomie. Pomijamy rozgrywki w najsilniejszych ligach i w Ekstraklasie, bo to „chleb powszedni”. Skupmy się na europejskich pucharach, które w tym roku od samego początku trzymają w napięciu i dostarczają sporych emocji.

Na Legię Warszawa różne były typy. Liga Europy to poziom wyżej niż Liga Konferencji i już sam awans do fazy grupowej był sukcesem. Ogranie Spartaka Moskwa i Leicester były kolejnymi sukcesami. Mistrz Polski trafił bowiem do najsilniejszej grupy Ligi Europy i radzi sobie więcej niż przyzwoicie. Szanse na to, że Legia przedłuży swoją europejską przygodę do wiosny 2022 są naprawdę spore.

Hity w Champions League

No i Liga Mistrzów, czyli wisienka na torcie meczów klubowych. Los tak chciał, że w kilku grupach dochodziło i dochodzić będzie do absolutnych hitów. Przykłady? PSG – Manchester City, Atletico – Liverpool, Bayern – Barcelona. Do tego doszło wiele niespodziewanych wyników i nie wszyscy kibice trafili te typy. Liga Mistrzów  dopiero się rozkręca, aż strach pomyśleć, jakie mecze czekać będą kibiców wiosną, gdy dojdzie do fazy pucharowej, a najlepsze drużyny z poszczególnych grup zagrają ze sobą. Jesień zapowiada się więc lepiej niż dobrze, a gdy pomyślimy, że za rok w listopadzie i grudniu emocjonować się będziemy Mistrzostwami Świata w Katarze, od razu robi się cieplej… na duchu. 

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. STS S.A. (dawniej Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z o.o.) posiada zezwolenie wydane przez Ministra ds. Finansów Publicznych na urządzanie zakładów wzajemnych. Hazard związany jest z ryzykiem.

 

Reklama