Zdjęcie: Materiały Lechii Gdańsk
Reklama

– Po raz pierwszy od dawien dawna odbędzie się mecz o tak wysoką stawkę z taką drużyną w naszym mieście – twierdzi ratusz. 7 listopada na Stadionie Miejskim w Rzeszowie II-ligowa Apklan Resovia zagra mecz z ekstraklasową Lechią Gdańsk. 

Mecz piłkarski Apklan Resovii z Lechią Gdańsk odbędzie się w ramach 1/16 Pucharu Polski. Do tej pory nasi piłkarze, zarówno ze Stali Rzeszów, jak i z Resovii i nie mieli co marzyć o walce na murawie z drużyną z wyższej półki. Mecz Resovii z Lechią Gdańsk (obecny wicelider Ekstraklasy) odbędzie się 7 listopada na Stadionie Miejskim przy ul. Hetmańskiej o 13:00. Spotkanie będzie transmitowane przez Polsat. 

Młodzież szkolna (szkoły podstawowe, gimnazja, technika, licea ogólnokształcące) będzie mogła mecz zobaczyć za darmo. Na 48 godzin przed meczem należy przesłać listę uczniów, którzy zasiądą na trybunach. Listę uczniów trzeba przesłać na adrian.rudawski@cwks-resovia.pl lub przynieść osobiście do pokoju Sekcji Piłki Nożnej Resovii przy ul. Wyspiańskiego 22 (I piętro, pokój nr 106).

Na liście musi znaleźć się imię i nazwisko ucznia, a także jego numer PESEL. „Tylko na tej podstawie uczniowie będą mieli bezpłatne wejście na mecz” – zaznacza CWKS Resovia.

Pozostali kibice muszą zapłacić: 15 zł – bilet normalny i dla kibiców gości, 8 zł bilet ulgowy (młodzież do 18. roku życia, osób powyżej 67. roku życia i kobiety). Posiadacze karnetów muszą pamiętać o tym, że karnety obowiązują na 11 meczów ligowych oraz na jeden lub dwa Pucharu Polski, w zależności od rodzaju karnetu. 

Bilety są sprzedawane w tygodniu meczowym w każdą środę i piątek od 8:00 do 14:00 w pokoju SPN w budynku klubowym oraz od 17:30 do 19:30 w Sklepie Kibiców Resovii.

(jg)

redakcja@reszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

10 KOMENTARZE

 1. Mecz nie odbędzie się przy sztucznym oświetleniu chociażby o godzinie 17 która to pasowała by również uczniom, prawda jest taka ze w „stolicy innowacji” niema możliwości oglądnięcia meczu przy sztucznym oświetleniu bo w jupiterach które otaczają stadion niema żarówek hehe i jak by tego było mało podczas remontu stadionu za tak duże pieniądze odcieli infrastrukture która pozwalała by wogóle te jupitery włączyć. A światła zamontowane podczas „remontu” są tylko i wyłącznie pod żużel.
  Wiec taka to stolica innowacji drodzy państwo.
  Dziekuje dobranoc.

 2. Zmienili termin chyba ze względu na transmisję w tv, poza tym to puchar Polski więc środowy termin nie powinien dziwić jako iż w weekendy druzyny grają ligowe mecze 😉 ale godzina faktycznie mogłaby być późniejsza ale z drugiej strony grupy szkolne nie mają popołudniu zazwyczaj lekcji a o 13 jak już ktoś napisał wcześniej zawsze można się zerwać z ostatnich lekcji więc powinno być więcej chętnych

 3. nie no oświetlenie jaie jest to jest 🙂 ale co ludzie mają powiedzieć, kibice co nie mają możliwości w związku z pracą „wyrwać” sie w środę o 13:00, to nie derby Rzeszowa żeby sztucznie ograniczać liczbę „publicznosci” 🙂

 4. No w innym wypadku byłoby ciężko, skoro w stolicy innowacji nie ma sztucznego oświetlenia na stadionie i mecz musi być być w środku tygodnia o 13…
  Szkoda, że o tym ratusz zapomniał wspomnieć.

 5. Dla uczniów w sam raz żeby zamiast na ostatnie lekcje to na meczyk uderzyć 😉 zawsze to jakaś matma może przepadnie szkoda tylko ludzi którzy pracują ale czasu jeszcze zostało więc można wykombinować jakiś urlop, zwolnienie lekarskie albo coś
  Ale aż dziwne że Rzeszów News reklamuje wydarzenie sportowe 😮

  PS: Mega fajna akcja z tym darmowym wstępem dla dzieciaków! + Za marketing 😉

Comments are closed.