Zdjęcie: Materiały Lechii Gdańsk

– Po raz pierwszy od dawien dawna odbędzie się mecz o tak wysoką stawkę z taką drużyną w naszym mieście – twierdzi ratusz. 7 listopada na Stadionie Miejskim w Rzeszowie II-ligowa Apklan Resovia zagra mecz z ekstraklasową Lechią Gdańsk. 

Mecz piłkarski Apklan Resovii z Lechią Gdańsk odbędzie się w ramach 1/16 Pucharu Polski. Do tej pory nasi piłkarze, zarówno ze Stali Rzeszów, jak i z Resovii i nie mieli co marzyć o walce na murawie z drużyną z wyższej półki. Mecz Resovii z Lechią Gdańsk (obecny wicelider Ekstraklasy) odbędzie się 7 listopada na Stadionie Miejskim przy ul. Hetmańskiej o 13:00. Spotkanie będzie transmitowane przez Polsat. 

Młodzież szkolna (szkoły podstawowe, gimnazja, technika, licea ogólnokształcące) będzie mogła mecz zobaczyć za darmo. Na 48 godzin przed meczem należy przesłać listę uczniów, którzy zasiądą na trybunach. Listę uczniów trzeba przesłać na adrian.rudawski@cwks-resovia.pl lub przynieść osobiście do pokoju Sekcji Piłki Nożnej Resovii przy ul. Wyspiańskiego 22 (I piętro, pokój nr 106).

Na liście musi znaleźć się imię i nazwisko ucznia, a także jego numer PESEL. „Tylko na tej podstawie uczniowie będą mieli bezpłatne wejście na mecz” – zaznacza CWKS Resovia.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Pozostali kibice muszą zapłacić: 15 zł – bilet normalny i dla kibiców gości, 8 zł bilet ulgowy (młodzież do 18. roku życia, osób powyżej 67. roku życia i kobiety). Posiadacze karnetów muszą pamiętać o tym, że karnety obowiązują na 11 meczów ligowych oraz na jeden lub dwa Pucharu Polski, w zależności od rodzaju karnetu. 

Bilety są sprzedawane w tygodniu meczowym w każdą środę i piątek od 8:00 do 14:00 w pokoju SPN w budynku klubowym oraz od 17:30 do 19:30 w Sklepie Kibiców Resovii.

(jg)

redakcja@reszow-news.pl

Reklama