Reklama

W piątek (17 październik) kończy się plebiscyt „Podkarpackie Ulubione”. To ostatnia szansa, aby oddać głos na swoje wybrane miejsce.

Obecnie na prowadzeniu są takie atrakcje jak Stare Miasto Jarosławia, Muzeum Regionalne w Stalowej Woli, Muzeum Bombki Choinkowej w Nowej Dębie, Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie i Przeworska Kolejka Wąskotorowa Pogórzanin.

Zaraz za nimi plasuje się Bieszczadzki Park Narodowy, Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej, Zamek w Krasiczynie, Pałac Skrzyńskich w Nozdrzcu i Tunel Schronowy w Stępinie-Cieszynie.

Celem plebiscytu Podkarpackie Ulubione jest wyłonienie najpopularniejszych i najbardziej docenianych atrakcji turystycznych.

– Pomimo, że głosowanie kończy się już w piątek, 17 października, przy odpowiedniej motywacji jeszcze wszystko może się zmienić – zachęca do głosowania Anna Brzechowska-Rębisz z Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

W plebiscycie może zagłosować każdy, wchodząc w zakładkę plebiscytu na stronie www.podkarpackie.travel. Wśród osób biorących udział w głosowaniu zostaną rozlosowane nagrody: pobyty weekendowe w Siedlisku Janczar w Pstrągowej i ośrodku Polanka i Konie w Horyńcu Zdroju.

Plebiscytowi towarzyszy konkurs fotograficzny pod hasłem „Fotografujemy Podkarpackie Ulubione”. Laureaci zostaną współtwórcami wydawnictwa prezentującego najciekawsze miejsca w regionie. Dla autorów najlepszych zdjęć przewidziano też tradycyjne nagrody.

Szczegóły dotyczące plebiscytu i konkursu fotograficznego Podkarpackie Ulubione można znaleźć na stornie internetowej Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej www.podkarpackie.travel.

redakcja@rzeszow-news.pl

 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: