Zdjęcie: materiały prasowe. "Moje wspaniałe życie"

„Moje wspaniałe życie”, „C’mon C’mon” i „I tak cię kocham” – to trzy filmy, które bezpłatnie będziecie mogli w sierpniu zobaczyć na Rynku w Rzeszowie. 

Organizatorem Kina Letniego są Rzeszowskie Piwnice. Pierwszą projekcję zaplanowano na 19 sierpnia. Tego dnia zobaczycie komediodramat „Moje wspaniałe życie” w reżyserii Łukasza Grzegorzka. W filmie występują: Agata Buzek, Jacek Braciak, Adam Woronowicz.

„Moje wspaniałe życie”

Tytułowe „wspaniałe” życie prowadzi Joanna „Jo” Lisiecka (Agata Buzek), która od wielu lat stara się być wzorową mamą, kochaną córką, dobrą żoną i lubianą nauczycielką w liceum w Nysie. Nikt jednak nie wie, że „Jo” prowadzi podwójne życie. Gdy jej sekret przestanie być bezpieczny, kobieta zmierzy się z lawiną wydarzeń, która stanie się grupową terapią dla jej całej rodziny.

C’mon C’mon”

Z kolei 20 sierpnia zobaczycie inny komediodramat „C’mon C’mon” w reżyserii Mike’a Millsa. W głównych rolach: Joaquin Phoenix, Gaby Hoffmann, Woody Norman.

C’mon C’mon” to wielki powrót Mike’a Millsa, twórcy niezapomnianych „Debiutantów”, a także spektakularny powrót na ekrany Joaquina Phoenixa, który w „C’mon C’mon” zagrał swoją pierwszą od czasów „Jokera” rolę, zaskakując i całkowicie redefiniując swój wizerunek. Jego bohater – Johnny, dziennikarz radiowy – uczy się uważnie słuchać, budować trwałe więzi, naprawiać błędy przeszłości i… przytulać.

– Kameralny, przepełniony czułością czarno-biały film Millsa buduje mosty pomiędzy pokoleniami, dodaje otuchy i przykleja plastry na nasze najdotkliwsze rany – reklamują fil twórcy Kina Letniego. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

„I tak Cię kocham”

Trzeci film to z kolei komedia romantyczna „I tak Cię kocham” wyreżyserowana przez  Michaela Showaltera. W filmie występują: Kumail Nanjiani, Zoe Kazan, Holly Hunter, Ray Romano.

Mężczyzna z kapitalnym poczuciem humoru i konserwatywną rodziną na głowie (Kumail Nanjiani) spotkał przypadkiem nowoczesną dziewczynę, która miała dosyć związków (Zoe Kazan). Połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia. Jednak na drodze do szczęścia stanie szereg przeszkód i wyzwań, którym zakochani będą musieli stawić czoła.

Gdy wydaje się, że cały świat – na czele z rodziną – sprzysiągł się, by zburzyć ich szczęście, to właśnie w sytuacjach pozornie bez wyjścia, życie potrafi pokazać swoje najzabawniejsze oblicze.

Projekcje wszystkich trzech filmów będą się rozpoczynać o godz. 21:00. Filmy będą wyświetlane z napisami w języku polskim i ukraińskim.

oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama