Zdjęcie: Policja.pl

Rzeszowscy policjanci szukają świadków pobicia na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Targowej w Rzeszowie. Kierowca opla uderzył pasażera renault.

Choć od zdarzenia minął rok (10 lipca 2016), to dotychczas policjantom nie udało się ustalić głównego sprawcy, dlatego w czwartek poprosili o pomoc osoby, które być może widziały całe zajście. – I może podpowiedzą, co się wówczas wydarzyło – mówi Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji.

A sprawa jest nietypowa, bo dotyczy pobicia na środku skrzyżowania w pobliżu rzeszowskiego ZUS-u. To właśnie tam pomiędzy godz. 18:30 a 21:30 doszło do nieporozumienia pomiędzy pasażerem renault megane a kierowcą opla astra II.

– Gdy samochody zatrzymały się na skrzyżowaniu, kierowca opla podszedł do pasażera renault i kilkukrotnie uderzył go a potem odjechał – twierdzi Adam Szeląg. Pobity mężczyzna o zdarzeniu powiadomił policję.

– Nie udało nam się dotychczas ustalić personaliów kierowcy opla. Liczymy, że świadkowie zdarzenia będą nam w stanie w tym pomóc – dodaje Szeląg.

Policja w tej sprawie prowadzi dochodzenie. Świadkowie oraz osoby, które wiedzą, co się wydarzyło feralnego dnia, proszeni są o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Rzeszów Śródmieście Komendy Miejskiej Policji, ul. Jagiellońska 13, pokój nr 101.

Można też dzwonić na numer 17 858 36 61 w godz. 7:30-15:30.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama