Zdjęcie: Policja.pl
Reklama

Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o pobicie w lokalu w pobliżu rzeszowskiego Rynku. Ofiara ma poważne obrażenia twarzy.

Do pobicia doszło ok. godz. 3:00 nocy ze środy na czwartek tydzień temu, ale policja dopiero dzisiaj poinformowała o zdarzeniu.

Jak twierdzi Adam Szeląg, rzecznik policji w Rzeszowie, trzech młodych mężczyzn w korytarzu lokalu dotkliwie pobiło klienta. Jednego z uciekających napastników złapał obecny w pobliżu mężczyzna i przekazał interweniującym policjantom.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że zatrzymany 20-letni mieszkaniec gminy Trzebownisko z dwoma znajomymi bili i kopali po całym ciele klienta lokalu. – Odniósł on poważne obrażenia twarzy, musiał być hospitalizowany – twierdzi Szeląg.

20-latek był pijany, miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Ustalaniem pozostałych sprawców pobicia zajęli się policjanci z komisariatu w Śródmieściu oraz funkcjonariusze z wydziału do zwalczania przestępczości pseudokibiców.

– Sposób działania sprawców wskazywał, że mogą być oni związani ze środowiskiem pseudokibiców – mówi Adam Szeląg.

Kilka godzin później policjanci zatrzymali dwóch pozostałych podejrzanych. To 21-latek mieszkający w gminie Trzebownisko i 20-latek z Rzeszowa. Mężczyźni usłyszeli zarzuty pobicia.

– Ostatecznie okazało się, że sprawcy nie są związani ze środowiskiem pseudokibiców – dodaje Szeląg.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

3 KOMENTARZE

  1. Zawsze mówiłem i dalej powtarzam: bydło z “za granicy” powinno być przez policję zawracane koło znaku Rzeszów. Niech się dobrze bawią na swoich wsiowych łomotach w remizach razem z wsiowymi, zarośniętymi kłakami samicami.
    Czy ktoś z Rzeszowa im się pakuje do remiz?
    I niech się trzymają tego samego.

Comments are closed.