Zdjęcie: Policja.pl
Reklama

Rzeszowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 27 i 35 lat, którzy na oczach rodziny pobili przechodnia i potem spokojnie weszli do galerii handlowej.

Do zdarzenia doszło poniedziałek. Około godz. 19:30 policjanci zostali powiadomieni o pobiciu przy al. Rejtana. Funkcjonariusze ustalili, że pokrzywdzony razem z rodziną wyszedł z galerii handlowej. Idąca w kierunku al. Rejtana rodzina mijała dwóch mężczyzn.

– Jeden z nich zaatakował pokrzywdzonego uderzając go w twarz. W wyniku uderzenia, zamroczony pokrzywdzony przewrócił się. Gdy leżał, obydwaj napastnicy zaczęli go kopać, po czym spokojnie odeszli do galerii – relacjonuje Adam Szeląg z policji w Rzeszowie.

Pobitemu mężczyźnie pierwszej pomocy udzieliła załoga pogotowia ratunkowego i przewiozła go do szpitala.

Na podstawie relacji świadków, do których dotarli policjanci, zostały ustalone rysopisy sprawców. Funkcjonariusze rozpoczęli ich poszukiwania. Napastników zatrzymano kilka godzin później. Okazali się nimi mieszkający w Rzeszowie mężczyźni w wieku 27 i 35 lat. Obaj trafili do policyjnego aresztu.

Wyjaśnieniem sprawy zajęli się policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zatrzymanym mężczyznom postawili zarzuty pobicia. Grozi im do 3 lat więzienia.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

3 KOMENTARZE

  1. Publikować zdjęcia tych ludzkich śmieci a jeśli recydywa – ucinać uszy, nosy, palce, dłonie, jednocześnie pozbawiając praw do renty.

Comments are closed.