Zdjęcie: Policja.pl
Reklama

Do trzech lat więzienia grozi 49-letniemu mężczyźnie, który po pijanemu awanturował się w tarnobrzeskiej izbie przyjęć. Kopnął w twarz lekarza i pielęgniarkę. 

W niedzielne popołudnie policjanci z Tarnobrzega otrzymali informację, że na jednym z tarnobrzeskich chodników leży pijany mężczyzna. Na miejsce zdarzenia przyjechali funkcjonariusze oraz załoga ratowników medycznych.

Zamroczony alkoholem mężczyzna został zabrany przez karetkę na szpitalny oddział ratownictwa medycznego. Pacjentem okazał się 49-letni mieszkaniec Tarnobrzega. Był tak pijany, że z trudem utrzymywał równowagę. 

Na głowie mężczyzna miał drobne obrażenia. Gdy 49-latek położył się szpitalnym łóżku i lekarz przystąpił do udzielania pomocy, mężczyzna zaczął się agresywnie zachowywać.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Kopnął w twarz pielęgniarkę, a następnie zadał ciosy lekarzowi – relacjonuje Beata Jędrzejewska-Wrona z tarnobrzeskiej policji. 

Wezwani policjanci poskromili awanturnika, którego przewieziono do policyjnego aresztu. Mężczyzna wkrótce usłyszy zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego. 49-latkowi grozi nawet do trzech lat więzienia.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama