Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie

Rzeszowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy są podejrzani o pobicie. Zaatakowali 22-latka tylko dlatego, że nie dał im papierosów. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!
Do samego zdarzenia doszło w lutym br., przy ulicy Dąbrowskiego w Rzeszowie. 22-letni pokrzywdzony i idący z nim kolega zostali zaczepieni przez dwóch nieznanych mężczyzn, którzy zażądali od nich papierosów.
 
– Gdy spotkali się z odmową, zaatakowali i pobili jednego z nich. Po zdarzeniu sprawcy przebiegli przez ulicę i odjechali autobusem – relacjonuje Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej Komendy Miejskiej Policji. 
 
Pobity 22-latek powiadomił policję. Poszukiwania sprawców bezpośrednio po zdarzeniu nie przyniosły rezultatu. Ustaleniem napastników zajęli się więc policjanci z komisariatu w Śródmieściu oraz policjanci z wydziału kryminalnego. 
 
W ubiegły wtorek zatrzymali dwóch mieszkańców Rzeszowa w wieku 19 i 20 lat, którzy są podejrzani o pobicie. Obaj trafili do policyjnego aresztu. Podczas przesłuchania mężczyźni przyznali się do winy. Za pobicie grozi im do trzech lat więzienia.
 
(ram)
 
redakcja@rzeszow-news.pl
Reklama