Policjanci z komisariatu w Kańczudze ustalili i zatrzymali trzech sprawców pobicia. Mieszkaniec powiatu przeworskiego został zaatakowany, ponieważ pochodził z sąsiedniej miejscowości. Podejrzani za swoje postępowanie odpowiedzą teraz przed sądem.

Do zdarzenia doszło w połowie sierpnia. W jednej z miejscowości w powiecie przeworskim odbyła się zabawa taneczna. Jeden z uczestników, 48-letni mężczyzna wracając do domu, został zaczepiony przez trzy nieznane mu osoby. Kiedy dowiedzieli się, że pochodzi z sąsiedniej miejscowości, pobili go, po czym zostawili go i odeszli.

Policjanci w trakcie wykonywanych czynności służbowych dowiedzieli się o zaistniałym zdarzeniu i zajęli się wyjaśnianiem okoliczności oraz ustaleniem jego sprawców. Na podstawie zebranych informacji policjanci wytypowali podejrzanych o to pobicie. To trzech mężczyzn z Łopuszki Wielkiej.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Mężczyźni za swoje postępowanie odpowiedzą przed sadem. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Kańczudze.

rzeszow-news.pl

Reklama