Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

Taco Hemingway nie zwalnia tempa. Na jego przyszłorocznej trasie koncertowej “Pocztówka z Polski Tour” jest także Rzeszów. 

Taco Hemingway wystąpi w Rzeszowie 8 marca (niedziela) 2020 roku w Millenium Hall. Koncert zaplanowano na godz. 16:00. Bilety w cenie 80 zł można kupować na stronie tacohemingway.goingapp.pl oraz Empik Bilety.  

Taco Hemingway ma na koncie trzy Fryderyki, 300 tysięcy sprzedanych płyt oraz wyprzedane wszystkie trasy koncertowe. To wszystko plasuje go w czołówce najpopularniejszych młodych raperów w Polsce.

“Pocztówka z Polski Tour” to jedna z najbardziej oczekiwanych tras koncertowych w przyszłym roku. Będzie promować wydany w tegoroczne wakacje czwarty album studyjny Taco Hemingwaya „Pocztówka z WWA, Lato ’19”. Krążek odniósł duży sukces komercyjny – zadebiutował na pierwszym miejscu listy OLiS i szybko pokryła się platyną.
 
Trasę zainaugurują w lutym 2020 r. dwa koncerty na warszawskim Torwarze, a zakończy ją kwietniowy występ w Hali Stulecia we Wrocławiu.
 
Będąca częścią Grupy Empik platforma Going, która od początku miała wyłączność na dystrybucję biletów na koncerty Taco Hemingwaya, od 2016 do 2018 r. zorganizowała w sumie 61 koncertów artysty – 70 proc. z nich było wyprzedanych do końca. Łączna sprzedaż wyniosła niemal 100 tys. biletów.
 
Wszystko wskazuje na to, że i tym razem wejściówki rozejdą się w rekordowym tempie. Na całej trasie “Pocztówka z Polski Tour” obowiązuje limit zakupu maksymalnie dwóch biletów na każdy z koncertów.
 
(ak)
 
redakcja@rzeszow-news.pl
Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: