Bacówka Radawa

Statuetki Profit Hotel Awards – nagrody dla najlepszych hoteli – rozdane! Podczas XVI Forum Profit Hotel 2022 wyłoniono najlepsze obiekty w 15 kategoriach. Wśród nich, w kategorii hotel rodzinny, znalazł się Hotel Bacówka Radawa & SPA****.

– Tworząc Bacówkę w 2016 r. od początku wiedzieliśmy, że chcemy, aby był to obiekt prorodzinny z prawdziwego zdarzenia. Aby hasło „przyjazny rodzinie” nie było w tym przypadku zwykłym sloganem marketingowym, ale wielowymiarową rzeczywistością – mówi Joanna Preisner, właścicielka hotelu.

Bacówka Radawa
Zdjęcie: Bacówka Radawa

Wszystko dla dzieci 

Strategia obiektu zakłada umożliwienie najmłodszym gościom nieskrępowane korzystanie z każdego zakątka hotelu, w tym również części wspólnych, takich jak odpowiednie toalety, obniżone bufety czy schodki do recepcji. Nawet SPA i jego oferta jest dostosowana do potrzeb dzieci.

Bacówka

Bacówka pełna jest atrakcji skierowanych do najmłodszych. Są to wewnętrzne i zewnętrzne place zabaw, Kącik Małego Czytelnika, Pokój Klocków, sala kinowa, mini-zoo, kąciki zabaw w restauracji (która oferuje również specjalne menu dla dzieci) czy sali bankietowej.

Bacówka Radawa

Bacówka Radawa

Bacówka Radawa

Każdy pokój dostosowany do rodzin z dziećmi

Każdy pokój w obiekcie dostosowany jest do rodzin z dziećmi, w budynku znajdują się apartamenty rodzinne z łóżkami piętrowymi czy pokoje matki z dzieckiem.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Bacówka Radawa

Co więcej – na terenie hotelu znajduje się sklepik z najważniejszymi artykułami dla dzieci oraz wypożyczalnie wózków, rowerów, łyżew oraz sanek. Wszystko to sprawia, że Bacówka doceniana jest przez gości oraz ekspertów z branży.

Statuetka Profit Hotel Awards

To nie pierwsza nagroda przyznana Bacówce. Hotel może pochwalić się również certyfikatem Znaku Jakości KidZone, który potwierdza najwyższe standardy obiektu w zakresie przyjmowania rodzin z dziećmi.

Więcej o Bacówka Radawa & SPA****

Hotel mieści się w niewielkiej podkarpackiej miejscowości Radawa. Został zaprojektowany w stylu góralskim. Obiekt otoczony jest przez rozległe sosnowe lasy, zapewniające kontakt z naturą, z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

Przytulna atmosfera, klimatyczna Strefa Relaksu, przestronna sala Parzenica, nagradzana restauracja Ferula oraz liczne atrakcje dla dzieci, m.in. pracownia klocków, kids concierge czy punkt obsługi małego Gościa sprawiają, że Bacówka to pierwszy w Polsce czterogwiazdkowy hotel rodzinny.

Całość tworzy idealne miejsce na wypoczynek w gronie najbliższych, w którym z przyjemnością można spędzić wspólne wakacje z dziećmi czy ferie rodzinne. 

Reklama