Zdjęcie Komenda Miejska Policji w Rzeszowie
Reklama

O sporym szczęściu może mówić 22-letnia rowerzystka, którą w piątek rano w Rzeszowie najpierw potrąciła kierująca toyotą a potem kierowca volkswagena polo.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 9:30 na skrzyżowaniu ulic Cieplińskiego i Sokoła. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 39-letnia mieszkanka Krosna, która siedziała za kierownicą toyoty, jechała w kierunku ronda Dmowskiego.

– Na oznakowanym przejściu dla pieszych potrąciła przejeżdżającą z prawej na lewą stronę 22-letnią rowerzystkę. Młoda kobieta tak nieszczęśliwie upadła, że została jeszcze potrącona przez volkswagena polo, którym kierował 56-letni mieszkaniec Rzeszowa. Rowerzystka z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Na szczęście jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo – mówi Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji.

Kierujący byli trzeźwi. Poszkodowana 22-latka to mieszkanka powiatu strzyżowskiego. 

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Są utrudnienia w ruchu. Były zablokowane trzy pasy w kierunku al. Piłsudskiego. Aktualnie jest już tylko jeden – to zawrotka na ul. Ks. Jałowego. Policja przewiduje, że utrudnienia potrwają do południa.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.