Zdjęcie: Policja.pl

Dramat w miejscowości Witryłów w powiecie brzozowskim. 22-latek siekierą zabił swoich rodziców. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów.

Do tragedii doszło w czwartek po południu. Dyżurny komendy policji w Brzozowie został poinformowany przez dyspozytora pogotowia ratunkowego o agresywnym zachowaniu mieszkańca Witryłowa.

Gdy policjanci dojechali na miejsce, okazało się, że niestety nie jest to zwykła domowa interwencja. – Na posesji ujawniono zwłoki mężczyzny i ciężko ranną kobietę. Jej życia nie udało się uratować, zmarła w drodze do szpitala – relacjonuje Anna Karaś z brzozowskiej policji.

Policjanci zatrzymali 22-latka, który prawdopodobnie zadając ciosy siekierą, śmiertelnie ranił swoich rodziców. Funkcjonariusze, prokurator oraz biegły z zakresu medycyny sądowej zabezpieczyli ślady i przeprowadzili czynności procesowe, które pozwolą na ustalenie szczegółów tragedii.

22-latek został zatrzymany. Za zabójstwo grozi mu kara dożywotniego więzienia.  Śledztwo w tej sprawie wszczęła Prokuratura Rejonowa w Brzozowie. Okoliczności tragedii nie są jeszcze znane.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Ofiary to osoby w wieku powyżej 50 lat – mówi krótko Zbigniew Piskozub, szef brzozowskiej prokuratury.

O szczegółach zbrodni możecie przeczytać TUTAJ

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama