Pogranicznik z lotniska w Jasionce obronił tytuł mistrza w kulturystyce

Kolejny sukces Krystiana Kochmańskiego, funkcjonariusza Straży Granicznej z placówki w Rzeszowie-Jasionce. Z ostatnich imprez kulturystycznych w Wielkiej Brytanii i Hiszpanii wrócił ze złotym i srebrnym medalem.

 

Zdjęcia: materiały prasowe

Sierż. sztab. SG Krystian Kochmański w połowie października reprezentował Polskę w Telford, gdzie odbyły się Mistrzostwa Wielkiej Brytanii w kulturystyce British Championship & Expo PCA Pro Bodybuilding. Kochmański zdobył złoty medal i tym samym zachował tytuł mistrza z ubiegłego roku.

Z kolei w miniony weekend (19 listopada) pogranicznik uczestniczył w Mistrzostwach Świata federacji PCA w Maladze (Hiszpania). Tym razem Krystian Kochmański uzyskał tytuł wicemistrza w kategorii Pro Bodybuilding.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Krystian Kochmański pasję do kulturystki łączy ze służbą w Bieszczadzkim Oddziale Straży Granicznej. Na co dzień można go spotkać na podrzeszowskim lotnisku. Odpowiada tutaj m.in. za działania minersko-pirotechniczne oraz bezpieczeństwo i porządek. Ze Strażą Graniczną Kochmański jest związany od 10 lat.

– Wiele osób pyta, czy łatwo dopasować mundur SG do tak nieprzeciętnej budowy. Tutaj z pomocą przychodzi logistyka, specjalistyczne mundury wykorzystywane przez funkcjonariuszy Zespołu Interwencji Specjalnych – szyte są na miarę – mówi Krystian Kochmański.

(pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama