Reklama

Uwaga, maturzyści! Rusza organizowany przez Wyższą Szkołę Prawa i Administracji konkurs pod hasłem „Pokaż, jak cieszysz się ze zdanej matury”. Do wygrania cenne nagrody m.in. tablet oraz zaproszenia na koncerty i wakacyjne festiwale muzyczne.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy przesłać zdjęcie lub film pokazujący, jak cieszysz się ze zdania matury. Wygra ten, kto na profilu uczelni na Facebooku zdobędzie najwięcej „lajków”.

Konkurs rozpocznie się w piątek 27 czerwca 2014 r. w dniu rozdania świadectw. Aby wziąć w nim udział, wystarczy przesłać na adres studia@wspia.eu zdjęcie lub film pokazujący radość ze zdanej matury i zakończenia nauki w szkole ponadgimnazjalnej. Wszystkie nadesłane zdjęcia i filmy umieszczone zostaną na profilu uczelni na Facebooku. Głosować będzie można do niedzieli 20 lipca 2014 r.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

W konkursie „Pokaż, jak cieszysz się ze zdanej matury” do zdobycia są cenne nagrody. Autor najpopularniejszego zdjęcia lub filmu otrzyma tablet. Kolejne osoby mogą liczyć na zaproszenia na koncerty i festiwale muzyczne oraz wejściówki na premiery filmowe w rzeszowskich kinach. Warunkiem otrzymania nagrody jest przedstawienie tegorocznego świadectwa maturalnego.

Szczegóły dotyczące konkursu można znaleźć na www.wspia.eu oraz na www.facebook.com/wspia

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama