Zdjęcie: Materiały prasowe

Rzeszowski Dom Kultury filia Biała zaprasza do udziału w III Mistrzostwach w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Zawody odbędą się 13 października br.

RDK od początku swojej działalności prowadzi w swoich licznych filiach zajęcia sportowo-rekreacyjne, które są uzupełnieniem bogatej oferty kulturalnej. RDK umożliwia mieszkańcom także korzystanie na co dzień z siłowni obecnych w trzech filiach na terenie Rzeszowa: Biała (ul. Kard. Karola Wojtyły 164), Przybyszówka (ul. Dębicka 170) oraz Staromieście (ul. Staromiejska 43a).

Mistrzostwa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc to impreza, która w 2014 roku wzbogaciła sportową ofertę RDK. Konkurs skierowany jest do wszystkich miłośników sportów siłowych, którzy ukończyli 16. rok życia.

Podczas mistrzostw zawodnicy rywalizować będą ze sobą w dwóch konkurencjach. W pierwszej waga sztangi będzie równa masie ciała zawodnika, natomiast w drugiej będzie równa połowie jego masy. Organizatorzy czekają na zgłoszenia uczestników do 11 października br. Zawody odbędą się 13 października o godz. 17:00 w RDK filia Biała.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Zapisy prowadzone są od poniedziałku do piątku od 16:00 do 20:00  w siłowni RDK filia Biała lub telefonicznie pod numerem: 727 649 390. Obowiązuje wpisowe dla uczestników mistrzostw w wysokości 10 zł. Szczegółowy regulamin mistrzostw oraz karta zgłoszenia są dostępne do pobrania na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama