Zdjęcie: Pixabay

Bogaty repertuar, artyści scen operowych i operetkowych i barwne opowieści miłosne. Tak zapowiada się pierwszy letni koncert Estrady Rzeszowskiej.

Koncert pt. „Pokochaj mnie” odbędzie się 19 lipca o godzinie 18:00 na scenie koncertowej Parku Jedności Polonii z Macierzą w Rzeszowie.

Na scenie wystąpią: Renata Drozd (sopran), Kamil Pękala (baryton), Łukasz Jankowski (fortepian) i Andrzej Szypuła (słowo). Wykonają oni arie i duety z oper, operetek i musicali.

Zaproszenia na koncert „Pokochaj mnie” będą dostępne od 6 lipca w biurze Estrady Rzeszowskiej przy ul. Jagiellońskiej 24 lub online poprzez formularz rejestracyjny.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Zgodnie z  wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Głównego Inspektora Sanitarnego ilość miejsc na widowni będzie ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń. Po wyczerpaniu puli zaproszeń możliwość rejestracji zostanie wyłączona.

Przed wejściem na koncert należy wypełnić oświadczenia o stanie zdrowia na dzień 19 lipca. Oświadczenie można pobrać tutaj i oddać podpisane w dniu koncertu.

Zdjęcie: Materiały Estrady Rzeszowskiej

(cm)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama