Zdjęcie: Youtube.com / Rzeszów News

Policjanci rzeszowskiej drogówki ustalają kierowcę, który w sobotę w nocy szalał po ulicach Rzeszowa. Nie on jeden. 

W niedzielę wieczorem na naszym Facebooku opublikowaliśmy nagranie z szalonej jazdy kierowcy audi. Razem z kolegami na ulicach Rzeszowa jeździli po centrum – niebezpiecznie wyprzedzali, jeździli „pod prąd”, skrzyżowania przejeżdżali na czerwonym świetle.

„Grupa bogatych dzieci z Krakowa w szybkich autach odwiedza Rzeszów” – napisał do nas jeden z internautów, od którego otrzymaliśmy nagranie.

„Krakowski ślad” wydaje się najbardziej prawdopodobny. W sobotę w nocy kierowców z Krakowa, którzy przyjechali do Rzeszowa i na terenie miasta urządzali sobie szalone jazdy, było więcej. Świadczą o tym nagrania udostępniane m.in. na Youtube.

Nagranie, które w sobotę trafiło do internetu, przekazaliśmy policji. Po naszym sygnale, Komenda Miejska Policji w Rzeszowie przeprowadzi czynności, które pozwolą ustalić kierowcę audi – samochód prawdopodpodobnie był wypożyczony. 

– Policjanci szczegółowo przeanalizują materiał pod kątem popełnionych przez kierującego wykroczeń – poinformował nas w poniedziałek nadkom. Adam Szeląg, rzecznik KMP w Rzeszowie. 

Już teraz, na podstawie nagrania, policjanci mówią, jakie przepisy złamał kierowca audi: niestosowanie się do sygnalizacji świetlnej (6 pkt. karnych i mandat od 300 do 500 zł), przekraczanie podwójnej linii ciągłej (5 pkt. i mandat 200 zł), niestosowanie się do znaku C-9 nakaz jazdy z prawej strony znaku (5 pkt. i mandat 250 zł).

– Sprawa została już przekazana do właściwej komórki – Referatu ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym – przekazał nam Adam Szeląg. 

Szalona jazda kierowcy audi na ulicach Rzeszowa – YouTube

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama