Reklama

Policja prosi o pomoc w odnalezieniu 52-letniej Haliny Gorczycy z Jasła. To pielęgniarka z jasielskiego szpitala, która prawdopodobnie została zamordowana przez byłego męża.

Halina Gorczyca ostatni raz była widziana 5 sierpnia około godz. 21:00 w pobliżu swojego miejsca zamieszkania w Jaśle przy ulicy 17 stycznia. Policja opublikowała komunikat o zaginięciu kobiety, bo do tej pory nie udało się jej odnaleźć.

Prokuratura w Jaśle podejrzewa, że Halina Gorczyca nie żyje, a została zamordowana przez swojego byłego męża, który przebywa w tymczasowym areszcie. Mężczyzna nie przyznaje się do winy. Ciążą na nim zarzuty pozbawienia wolności Haliny Gorczycy ze szczególnym okrucieństwem i naruszenie miru domowego.

Wielotygodniowe poszukiwania ciała pielęgniarki ze szpitala w Jaśle nie dały żadnych rezultatów. Halina Gorczyca nadal uznawana jest za osobę zaginioną. Policjanci zwracają się o kontakt do osób, które w nocy z wtorku na środę (5/6 sierpnia) widziały biały samochód dostawczy poruszający się po terenie Jasła lub pobliskich miejscowościach.

Prokuratura i policja są przekonane, że kobieta była w samochodzie – Fordzie Transicie. Znaleziono w nim ślady krwi. Badania potwierdziły, że należały one do Haliny Gorczycy. Samochód należał do byłego męża kobiety.

Rysopis Haliny Gorczycy

Wzrost około 165 cm, waga około 65 kg, szczupła budowa ciała, cera jasna, włosy ciemne kręcone, oczy piwne, twarz pociągła, nos średni, uszy średnie przylegające, uzębienie pełne. Brak informacji dotyczących ubrania.

Osoby, które posiadają informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionej lub widziały samochód proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jaśle, ul. Kościuszki 26, tel. 510 997 379, e-mail: jaslo@podkarpacka.policja.gov.pl.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.