Policja ustaliła, kto zniszczył auta w noc sylwestrową. To pijana 21-latka

Reklama

2,8 promila alkoholu w organizmie miała 21-letnia kobieta, która jadąc BMW uszkodziła w noc sylwestrową w Rzeszowie trzy samochody.

 

O zniszczeniach przy ul. Wincentego Pola pisaliśmy TUTAJ. Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji, mówi, że zaparkowane samochody zostały uszkodzone w noc sylwestrową ok. godz. 1:30.

– Wtedy otrzymaliśmy zgłoszenie o kolizji. Świadkowie zatrzymali 21-letnią mieszkankę Rzeszowa, która kierowała BMW i na ul. Wincentego Pola uszkodziła lexusa, fiata i citroena. Kobieta jechała sama. Po kilkudziesięciu metrach zatrzymała się. Podeszli do niej świadkowie. Od 21-latki wyczuli alkohol. Zabrali jej kluczyki i zatrzymali do czasu przyjazdu naszych funkcjonariuszy – mówi Adam Szeląg.

Podejrzenia świadków się potwierdziły. Kierująca BMW została przewieziona do komendy policji, gdzie funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości 21-latka. Kobieta była kompletnie pijana, miała 2,8 prom. alkoholu w organizmie. Policjanci zawieźli ją do izby wytrzeźwień.

– Kobieta odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz uszkodzenie zaparkowanych samochodów. 21-latce zostało zatrzymane prawo jazdy – dodaje Adam Szeląg.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama