Reklama

O posiadanie narkotyków podejrzany jest 27-letni mężczyzna zatrzymany do kontroli drogowej przez rzeszowskich policjantów. Mężczyzna próbować uciec funkcjonariuszom.

Policjanci z wydziału kryminalnego otrzymali informacje, że 27-latek podejrzewany o posiadanie narkotyków często przebywa w rejonie osiedla 1000-lecia w Rzeszowie i w samochodzie przewozi środku odurzające. W czwartek policjanci auto zauważyli przy ulicy Żółkiewskiego. W środku było dwóch mężczyzn.

Funkcjonariusze podeszli do samochodu. Gdy kierowca zorientował się, że ma do czynienia z policjantami, gwałtownie ruszył i próbował uciec. Po krótkim pościgu został zatrzymany. Autem jechało dwóch mieszkańców Rzeszowa w wieku 27 lat. W trakcie ucieczki kierowca najprawdopodobniej wyrzucił coś z auta. Były to woreczki z suszem roślinnym.

W samochodzie policjanci znaleźli wagę elektroniczną i kolejny woreczek foliowy. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Wstępne badanie potwierdziło, że zabezpieczony susz to marihuana. Więcej narkotyków policjanci znaleźli w mieszkania 27-letniego kierowcy, który ostatecznie przyznał się do posiadania narkotyków.

– Usłyszał zarzut posiadania niedozwolonych środków odurzających – informuje Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: