Zdjęcie: Materiały "Mam talent"
Reklama

„Jestem pod dużym wrażeniem, i powiem więcej:  chcę was w półfinale!” – powiedział zachwycony Augustin Egurolla, który użył  „Złotego Przycisku”. Dzięki temu Krystian i Kamil Kłeczek, rzeszowscy bracia policjanci, dostali się  do półfinału bez głosowania wszystkich jurorów.  

Zgodnie z zapowiedziami w programie „Mam Talent!” emitowanym na antenie TVN mogliśmy  w sobotni wieczór zobaczyć dwóch 25-letnich rzeszowskich policjantów, braci bliźniaków – Krystiana i Kamila Kłeczków w akrobatycznym show.

Gimnastyczne popisy rozpoczął Krystian, który na scenę wszedł w szarym płaszczu i kapeluszu.  Ubranie 25-latka nie było dziełem przypadku, ponieważ trampolinowe ewolucje wykonywał w rytm muzyki z popularnego serialu animowanego „Inspektor Gadżet”.

Kamil do brata dołączył niespodziewanie, gdy Krystian ukrył się „na górze”. Strój, jak na bliźniaka przystało, miał  oczywiście identyczny.

Gdy Kamil rozpoczął swoje popisy, „spadł” do niego Krystian i przez resztę występu razem wykonywali zapierające dech w piersiach akrobatyczne ewolucje.

„Panowie, show wspaniałe, to jest to czego chcemy w tym programie. Naprawdę, bardzo udany występ” – mówiła zachwycona  Małgorzata Foremniak.

„Złoty Przycisk” dla bliźniaków

A Augustin Egurolla użył nawet „Złotego Przycisku”, który pozwala dostać się do następnego etapu bez głosowania wszystkich jurorów. „Jestem pod dużym wrażeniem, i powiem więcej: chcę was w półfinale!” – powiedział juror.

Bracia docenili ten gest i zapowiedzieli, że na półfinał szykują wielkie show. „Nasze życie wygląda tak, że metodą małych kroczków osiągamy cel. Ta jubileuszowa edycja jest naszym celem, żeby osiągnąć jeszcze, jeszcze więcej” – stwierdził Krystian.

Trzeba też przypomnieć, że bracia bliźniacy, dziś już policjanci, byli znani jurorom „Mam Talent!” z poprzednich edycji programu. Po raz pierwszy Kamila i Krystiana w talent show można było zobaczyć  w roku 2010. Weszli wówczas do półfinału,  gdzie zdobyli ogromne uznanie jurorów, ale zabrakło im głosów esemesowych by dostać się do finału.  

Kamil i Krystian akrobatykę trenują od 7 roku życia. Przez pierwsze 4 lata bliźniacy zajmowali się akrobatyką na planszy. Później zmienili dyscyplinę na  skoki na trampolinie. Tym sposobem z tym sportem są już związani 18 lat, a niemalże codzienne treningi zaowocowały sporymi osiągnięciami.

Bliźniacy są wielokrotnymi mistrzami Polski w skokach synchronicznych i indywidualnych, zdobywcami 5. miejsca podczas Pucharu Świata w Hiszpanii oraz uczestnikami Mistrzostw Europy.

W policji pracują od 2016 roku. Krystian trafił do niej w marcu, a Kamil trzy miesiące później – w czerwcu. Pierwszy z nich pełni służbę w Oddziale Prewencji Policji, drugi natomiast w komisariacie w Sokołowie Małopolskim.

Kłeczkowie to nie jedyni rzeszowianie, którzy pojawili się w 10. edycji programu „Mam Talent!” Tydzień temu Magdalena Andres swoim głosem, niczym  Amy Winehouse, powaliła Małgorzatę Foremniak na kolana. O szczegółach pisaliśmy TUTAJ.

(mo)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.