Reklama

Po trzech godzinach poszukiwań policjantom udało się wczoraj (25 września) odnaleźć zaginionego 52-letniego mieszkańca gminy Krasne. Mężczyzna chciał popełnić samobójstwo.

Policjanci o zaginięciu mężczyzny zostali poinformowani wczoraj około godziny 18:30 Z zawiadomienia wynikało, że niespełna godzinę wcześniej 52-latek wyjechał z domu samochodem. Ponieważ nie odbierał telefonów, a istniała realna groźba, że mieszkaniec gminy Krasne popełni samobójstwo, rodzina zgłosiła jego zaginięcie.

Policjanci ustalili rysopis mężczyzny i rozpoczęli poszukiwania. Komunikat o zaginięciu dyżurny komisariatu na Nowym Mieście przekazał do podległych służb. Sprawdzano izby przyjęć w szpitalach, a w rejon poszukiwań skierowano policyjnego psa tropiącego.

Przeszukując okolice miejsca zamieszkania zaginionego funkcjonariusze znaleźli jego samochód, ale mężczyzny w nim nie było. Policjanci rozszerzyli krąg poszukiwań na drogi, którymi mógł się przemieszczać.

Okazało się, że był widziany na stacji paliw. Dzielnicowi z komisariatu zauważyli mężczyznę odpowiadającego rysopisowi idącego w kierunku Rzeszowa. Okazało się, że to poszukiwany 52-latek. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, która przewiozła mężczyznę do szpitala.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.