Fot. Materiały Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. Na zdjęciu poszukiwany mężczyzna
Reklama

Na ponad 6000 zł oszacowano straty zniszczenia biletomatu w jednym z autobusów MPK w Rzeszowie. Sprawcy szuka policja, prosi o pomoc. 

Sprawą zajmują się funkcjonariusze Komisariatu Policji w Głogowie Małopolskim. Pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie ustalają sprawcę uszkodzenia biletomatu w autobusie MPK (numer boczny 807) na trasie Świlcza – Rzeszów. 

Do uszkodzenia biletomatu doszło 27 grudnia ub. r. ok. 8:30 w autobusie linii 22 między przystankami “Świlcza Osiedle”, a  “Świlcza Nowy Dwór”. Straty oszacowano na 6150 zł. – Po zdarzeniu sprawca opuścił autobus na przystanku “Krakowska Dworzysko” – informuje nadkom. Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji. 

Policjanci zabezpieczyli nagrania monitoringu, który zarejestrował wizerunek podejrzewanego. Mężczyzna ubrany był w zieloną czapkę, czarną kurtkę z kapturem, niebieską bluzę z kapturem, niebieskie spodnie jeansowe oraz czarne buty sportowe.

Osoby, które rozpoznają na zdjęciach poszukiwanego mężczyznę, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji w Głogowie Młp. (ul. Wincentego Witosa 10A), osobiście – od poniedziałku do piątku, od 7:30 do 15:30 lub telefonicznie, numer: 17 858 33 74.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: